Misija ir vizija

​„Teva“ pastangos nukreiptos į gyvenimo ir sveikatos priežiūros gerinimą visame pasaulyje. Tai mūsų misija, kurią įgyvendindami kasdien paliečiame milijonų, o kasmet – milijardų sergančiųjų gyvenimus visame  pasaulyje.

Aistra keisti – tai, kas mes esame

Mūsų sėkmės pamatas – mūsų vizija būti pasaulyje nepakeičiama vaistų gamybos bendrove, prisiimančia įsipareigojimus pacientams, klientams, akcininkams ir darbuotojams.

„Teva“, įkurta 1901 m., šiandien yra didžiausių pasaulio farmacijos bendrovių dešimtuke. Pagrindinė „Teva“ būstinė įsikūrusi Izraelyje, o veikla vykdoma 60-yje šalių, kuriose dirba per 46 tūkst. nuolatinių darbuotojų.

„Teva“ yra pasaulinė farmacijos bendrovė, kurianti perspektyvius specializuotus, generinius ir nereceptinius vaistinius preparatus, veikliąsias vaistines medžiagas (VVM) ir naujoviškas gydymo priemones. Vykdydami savo įsipareigojimus, ketiname ir toliau pirmauti gamybos ir rinkodaros srityse.
 

 
Įgyvendindami savo viziją, siekiame spartaus ir organiško augimo. Mūsų strategiją papildo bendradarbiavimas su pavyzdiniais pasaulinės svarbos partneriais. Žengiame į naujas rinkas ir plečiame savo pajėgumus. Investicijas į plėtrą deriname su investuotojų pelnu. Esame įsipareigoję tenkinti medicinos, visuomenės ir pacientų poreikius, kuriems iki šiol buvo skiriama per mažai dėmesio.