Mūsų vertybės

Svarbiausios vertybės, padedančios įgyvendinti mūsų viziją tapti pasaulyje nepakeičiama vaistų gamybos ir tiekimo bendrove. „Teva“ vertybės – tai visų mūsų veiksmų pagrindas.

Mūsų svarbiausios vertybės

„Teva“ puoselėja vertybes, puikiais veiklos rezultatais ir našumu paremtą kultūrą.


Mūsų tikslas – mūsų varomoji jėga. Jis suteikia prasmę visai mūsų veiklai. Mūsų vertybės atspindi tvirtą elgesio taisyklių grandinę ir procesą, įkūnijantį mūsų darbo pobūdį.

 

„Teva“ VERTYBĖS atspindi geriausias „Teva“ savybes ir galimybes ateityje. Jos suteikia tikslą, kryptį ir esminę pagalbą. Jos leidžia plėtoti veiklą vietos rinkose ir nepamiršti savo pasiekimų įvairovės ir gausos. Jos padeda kurti aplinką, kuri leis pritraukti bei išsaugoti geriausius ir šviesiausius šios pramonės srities specialistus ir taip užtikrinti ilgalaikę sėkmę.

 

Mūsų TIKSLAS yra susijęs su žmonėmis. Jie – bet kokios mūsų veiklos esmė. Mes dirbame viso pasaulio žmonių, kurie nori būti sveiki, labui. Mes, „Teva“ darbuotojai, pasitelkiame savo gebėjimus ir įgūdžius, entuziazmą ir žmoniškumą, kad pagerintume jų sveikatą ir padėtume jiems jaustis geriau.

 

Mes siekiame ne tik padėti tiems, kurie serga, bet ir pasirūpinti, kad sveiki žmonės nesirgtų.