„Teva“ dvasia

​Mūsų kultūra atspindi, kaip gyvenime laikomės svarbiausių vertybių. Tikime, kad darbuotojams galime pasiūlyti ne vien atlyginimą – darbas bendrovėje „Teva“ tuo neapsiriboja.
Bendrovė remia įvairią socialinę ir sportinę veiklą, kuri labai svarbi žmonių gerovei. Be to, tai puikus būdas visiems kartu aktyviai praleisti laiką už biuro sienų.

Rygos maratonas (Latvija)

 

Puoselėdama tradicijas įmonės komanda dalyvauja Skandinavijos ir Baltijos šalyse sparčiai populiarėjančiame kasmetiniame Rygos maratone. Mūsų maratono komandos nariai savo jėgas išbandė ne tik 5 ir 10 km, bet ir pusės maratono (maždaug 21 km) distancijoje.

Farmacininkų krepšinio turnyras

 

„Teva Baltics“ krepšinio komanda du metus iš eilės (2012 ir 2013 m.) iškovojo farmacininkų krepšinio turnyro bronzos medalius. Taip pat dvejus metus iš eilės laimėjome „Geriausių aistruolių“ prizą.
Latvijos farmacijos asociacijos organizuojamas kasmetinis farmacininkų krepšinio turnyras suteikia daug džiaugsmo mūsų darbuotojams (ir žaidėjams, ir aistruoliams). Turnyre dalyvauja komandos iš įvairių farmacijos bendrovių ir vaistinių, medicinos studentai ir kai kurios susijusios organizacijos (pavyzdžiui, sveikatos inspekcija).

Vasaros ir kalėdiniai renginiai

 

„Teva Baltics“ darbuotojai susiburia į vasaros suvažiavimą ir Kalėdų šventę. Šie tradiciniai renginiai suteikia daug teigiamų emocijų, leidžia daugiau sužinoti ir geriau susipažinti, todėl bendrovės darbuotojų labai vertinami.