Darbas „Teva“ bendrovėje

Jeigu norėtumėte tapti mūsų darbuotoju, kviečiame sužinoti viską apie darbą bendrovėje „Teva“: kas mes esame, ką veikiame, ir kaip prie to galėtumėte prisidėti Jūs.

Mūsų darbuotojų požiūris „galime ir padarysime“ bendrovei padeda nuolat būti tarp lyderių. Norime būti bendrove, kurią vertintumėte, o mūsų svarbiausios vertybės padėtų sukurti aplinką, leidžiančią geriausiai išnaudoti turimą potencialą.

Svarbiausias „Teva“ įsitikinimas: asmeninis sąžiningumas skatina abipusę pagarbą, abipusė pagarba sudaro galimybę veiksmingam bendradarbiavimui, veiksmingas bendradarbiavimas padeda siekti meistriškumo, kuris užtikrina nuolatinę „Teva“ lyderystę... O nuolatinė lyderystė priklauso nuo asmeninio sąžiningumo.

Prizais įvertinta įmonė

Džiugu, kad 2013 m. Lietuvos pramonininkų konfederaciją mūsų bendrovę paskelbė Metų eksportuotoja.
Šio šalies gamintojams skirto apdovanojimo laimėtojas nustatomas ir pagal eksporto apimtį, ir pagal naujausių technologijų arba kokybės valdymo sistemų taikymą. Bendrovė „Sicor Biotech“ jau septintąjį kartą nominuota Metų eksportuotojos apdovanojimui.

„Teva“ dvasia

Mūsų kultūra atspindi, kaip gyvenime laikomės svarbiausių vertybių. Tikime, kad darbuotojams galime pasiūlyti ne vien atlyginimą – darbas bendrovėje „Teva“ tuo neapsiriboja.
Bendrovė remia įvairią socialinę ir sportinę veiklą, kuri labai svarbi žmonių gerovei. Be to, tai puikus būdas visiems kartu aktyviai praleisti laiką už biuro sienų.

Daugiau apie „Teva“ dvasią >>

Mūsų žmonės

Kviečiame Jus į lyderiaujančią farmacinių tyrimų, gamybos ir tiekimo bendrovę „Teva“! Naudodamiesi moderniausia įranga, dirbdami su aukštos kvalifikacijos kolegomis, prisidėdami prie aukštos organizacinės kultūros puoselėjimo Jūs turėsite galimybę pagerinti žmonių gyvenimą ir padidinti savo karjeros vertę.
Didžiuojamės savo darbuotojais, kurių kiekvienas svariai prisideda prie mūsų sėkmės.

 

Susipažinkite su mūsų žmonėmis >>

Karjeros etapai bendrovėje „Teva Baltics“

Savo darbuotojams padedame iki galo atskleisti jų potencialą. Mokymasis ir tobulėjimas prasideda nuo pirmųjų darbo dienų. Siūlome įvairias tolesnės karjeros galimybes bendrovėje „Teva“ Baltijos šalyse, Europoje arba dar toliau.
Šiame skyriuje pasidalinsime „Teva Baltics“ darbuotojų sėkmės istorijomis. Daugiau sužinokite apie jų patirtį ir ką jie mano apie „Teva“.

Daugiau >>