Rinkodara ir pardavimai

„Teva Baltics“ / „Sicor Biotech UAB“ aktyvi komercinė veikla Baltijos šalyse prasidėjo 2004 metais, kai Lietuvoje įsikūrė bendrovės „Teva“ atstovybė. 2007 metais buvo įkurti pardavimų ir rinkodaros filialai Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu bendrovės komercijos padalinyje trijose Baltijos šalyse dirba daugiau nei 100 darbuotojų, čia platinama daugiau nei 300 „Teva“ korporacijai priklausančiose farmacijos įmonėse gaminamų receptinių ir nereceptinių vaistų.

Baltijos šalyse galima įsigyti „Teva“ įmonėse pagamintų vaistų, skirtų onkologijos, širdies ir kraujagyslių ligų, centrinės nervų sistemos, kvėpavimo takų, peršalimo ir daugelio kitų ligų gydymui. „Teva“ gaminami vaistai atitinka visus farmaciniams preparatams taikomus kokybės reikalavimus, o jų veikimas patvirtintas klinikiniais tyrimais.
 
Parduodama vaistus Baltijos šalių rinkoje, „Teva Baltics“ / „Sicor Biotech UAB“ pasitelkia partnerius – ligonines, didmenines farmacijos įmones Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Siekiant kokybiškai pristatyti receptinių vaistų naujienas medikams ir farmacininkams, bendrovė organizuoja šviečiamuosius seminarus, konferencijas apie kompanijos gaminamus aukščiausios kokybės vaistinius preparatus bei medikamentus, jų savybes ir taikymo bei saugaus ir efektyvaus gydymo būdus.
 
 
  
 
 
Apie nereceptinius vaistus ir maisto papildus informuojami ne tik specialistai, bet ir galutiniai vartotojai – pacientai. Pasirinkti tinkamą preparatą ir išsiaiškinti negalavimų priežastis padeda ir bendrovės vykdomos socialinės iniciatyvos. Pavyzdžiui, kompanijos sukurtoje interneto svetainėje „nebeskauda.lt“ gausu informacijos ne tik apie skausmo priežastis ir kovos su juo būdus, bet ir sveikos gyvensenos bei darbo aplinkos gerinimo patarimų, skirtų šių negalavimų prevencijai.
 
Rinkos tyrimų kompanijos „IMS Health“ duomenimis, Lietuvoje įsikūrusi „Teva Baltics“ / „Sicor Biotech UAB“ (apačioje esančioje nuotraukoje, dešinėj pusėj matote Lietuvos rinkodaros ir pardavimų komandą) bei bendrovės padaliniai Latvijoje ir Estijoje patenka tarp TOP-10 didžiausių farmacijos kompanijų. Vadovaudamasi nuoseklia strategija, kompanija planuoja ir toliau didinti užimamos rinkos dalį bei pasiūlyti Baltijos šalims naujų aukščiausios kokybės vaistinių preparatų, kurie padėtų išgydyti daugybę pacientų.