Web

Gamyba

 

„Teva Baltics“ / UAB „Sicor Biotech“ gamybos faktai:

  • Biofarmacijos gamykla Vilniuje (Lietuva);
  • Gaminiai platinami daugiau nei 50 rinkų;
  • Gamybos apimtys didėja plečiant gamybos pajėgumus (daugiau nei dukart padidinti pajėgumai);
  • Eksportuojama daugiau nei 90% pagamintų produktų ;
  • Biofarmacijos gamykloje dirba daugiau nei 150 darbuotojų.

Daugiau »

Biotechnologija

 

Biotechnologijos – tai senas ir gerai išplėtotas mokslas, darantis įtaką mūsų kasdieniam gyvenimui. Nuo neatmenamų laikų augalai ir gyvūnai buvo veisiami atrankos būdu, o mikroorganizmai naudojami gaminant tokius produktus kaip duona, sūris, vynas ir alus. Archeologai atranda pavyzdžių, kurių kilmė gali siekti 5000 m. pr. Kristų.
Dabartinės biotechnologijos apima įvairias technologijas, susijusias su gyvųjų organizmų ar jų produktų panaudojimu maisto ir medicinos pramonėje, tobulinant augalus ir gyvūnus, formuojant organizmus specifiniam naudojimui, taip pat gerinant žmogaus sveikatą ir įprastinę aplinką.

Daugiau »

Mokslas ir plėtra

 

UAB „Sicor Biotech“ nuo pat įkūrimo pradžios buvo Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) skyrius. Per visą tą laikotarpį yra sukaupta didžiulė rekombinantinių baltymų gamybos technologijų kūrimo ir taikymo biofarmacijos pramonės reikmėms patirtis.

Daugiau »

Rinkodara ir pardavimai

 

„Teva Baltics / Sicor Biotech UAB“ aktyvi komercinė veikla Baltijos šalyse prasidėjo 2004 metais, kai Lietuvoje įsikūrė bendrovės „Teva“ atstovybė. 2007 metais buvo įkurti pardavimų ir rinkodaros filialai Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu bendrovės komercijos padalinyje trijose Baltijos šalyse dirba daugiau nei 100 darbuotojų, čia platinama daugiau nei 300 „Teva“ korporacijai priklausančiose farmacijos įmonėse gaminamų receptinių ir nereceptinių vaistų.

Daugiau »