„Teva“ skaičiai

Pasaulio farmacijos įmonių top 10Nr. 1 generinių vaistinių preparatų gamintojas pasaulyje 2015 m. pardavimų apimtis – 19,7 mlrd. JAV dolerių Filialai 80 šalių16 000 produktų tiekiama į daugiau nei 100 šalių Išleista daugiau nei 1000 naujų generinių vaistų per 2016 metus   57 000 nuolatinių darbuotojų ◦ 1800 vaistinių preparatų molekulių produktų portfelyje120 milijardų tablečių ir kapsulių pagaminama kasmet 87 vaistinių preparatų ir veikliųjų vaistinių medžiagų gamybos įmonių visame pasaulyje

„Teva“ – pasaulinė farmacijos bendrovė, kurios specializacija – generiniai, patentuoti ir nereceptiniai vaistiniai preparatai.

Baltijos šalyse veikia mūsų bendrovės „Teva Baltics“ ir „UAB Sicor Biotech“.

Daugiau apie „Teva Baltics“ >>

Misija ir vizija

Mūsų sėkmės pamatas – mūsų vizija būti pasaulyje nepakeičiama vaistų gamybos bendrove, prisiimančia įsipareigojimus pacientams, klientams, akcininkams ir darbuotojams.

Daugiau>>

Darbas „Teva“ bendrovėje


Baltijos šalyse bendrovėje „Teva“ dirba beveik 300 darbuotojų. Jie dirba įvairiausiose srityse – nuo mokslinių tyrimų ir plėtros, gamybos, kokybės kontrolės, pakavimo, reguliacinių reikalų, rinkodaros ir finansų iki platinimo ir vaistų pardavimo. Apsilankykite ir sužinokite daugiau apie darbą bendrovėje „Teva“.

Daugiau>>

Vaistiniai preparatai


Bendrovė „Teva“ kuria ir gamina specializuotus vaistinius preparatus, kurie skirti padėti centrinės nervų sistemos, onkologinėmis ir biologinėmis ligomis sergantiems bei skausmą kenčiantiems ligoniams. Kurdami ir gamindami pažangius vaistus, prietaisus ir paslaugas teikiame specializuotus gydymo sprendimus viso pasaulio sergantiesiems ir sveikatos specialistams.

Daugiau apie mūsų specializuotus vaistinius preparatus>>


Biologinis vaistinis preparatas – toks vaistinis preparatas, kuriame yra viena arba kelios iš biologinio šaltinio pagamintos arba gautos veikliosios medžiagos. Biologinių vaistinių preparatų veikliųjų medžiagų molekulės didesnės ir sudėtingesnės negu nebiologinių vaistinių preparatų. Tokias sudėtingas struktūras tesugeba padauginti tik gyvi organizmai.

Daugiau apie biologinius vaistinius preparatus>>


Mūsų gaminamų ir pardavinėjamų generinių vaistinių preparatų sąrašas – ilgiausias Baltijos šalyse. Orientuodamasi į sergančiųjų poreikius, tobulindama atitiktį, naudojimo patogumą, veiksmingumą ir saugumą, Baltijos šalių sergantiesiems ir visuomenei teikdama prieinamus generinius vaistinius preparatus, bendrovė „Teva“ ir toliau investuoja į itin perspektyvią generinių vaistų ateitį. Kasmet pristatome dešimtis naujų generinių vaistinių preparatų.

Daugiau apie mūsų generinius vaistinius preparatus>>


Nereceptiniai vaistiniai preparatai yra reikšminga bendrovės „Teva“ veiklos Baltijos šalyse dalis. Gaminame vaistus nuo skausmo, kosulio, peršalimo ir gastroenterologinių ligų ir stengiamės teikti kuo įvairesnes paslaugas sergantiesiems.

Daugiau apie mūsų nereceptinius vaistinius preparatus>>

Teva pasaulyje


Aštuonesdešimtyje šalių turėdama 57 tūkst. darbuotojų, bendrovė „Teva“ yra dinamiška ir įvairialypė, tačiau tuo pat metu laikosi vieningų vertybių ir vizijos. Vykdydami savo įsipareigojimus sergantiesiems, ketiname ir toliau pirmauti farmacijos srityje. Daugiau apie „Teva Pharmaceutical Industries Ltd“ galite sužinoti bendrovės interneto svetainėje.

„Teva“ pasaulyje>>