Kova su korupcija bei kyšininkavimu

​Būdama „Teva“ grupės nare, bendrovė "Teva Baltics" / "Sicor Biotech UAB" laikosi įvairių kovos su korupcija ir kyšininkavimu įstatymų, pavyzdžiui, JAV Užsienio korupcinės veiklos akto.

Vykdydami šias nuostatas, laikomės „Teva“ kovos su korupcija taisyklių, kurių taip pat privalo laikytis visi, vykdantys veiklą ar turint verslo santykių su bendrove „Teva“.

Šių taisyklių paskirtis – pateikti išsamias rekomendacijas bei instrukcijas, užtikrinant kovos su korupcija ir kyšininkavimu įstatymų laikymąsi, kurie taikomi visai bendrovės „Teva“ veiklai bei visoms „Teva“ atstovybėms visame pasaulyje.

Šios taisyklės apima ryšius tarp bendrovės „Teva“, valstybės pareigūnų ir „Teva“ vardu veikiančių trečiųjų šalių (kaip nustatyta taisyklėse). Norėdami sužinoti daugiau, atsisiųskite visą taisyklių tekstą.

Atitikties užtikrinimo pareigūnas Šiaurės ir Baltijos šalims yra Helle Grinderslev Kramp (Helle Grinderslev Kramp).Visais klausimais skambinkite tel. +45 44 98 55 11 arba rašykite el. pašto adresu Helle.Kramp@tevapharm.dk
 

Teva Baltics / Sicor Biotech UAB itin atsakingai žiūri į tai, kad būtų laikomasi vietinių teisinių reikalavimų šalyse, kuriose mes dirbame.

 

Atskleidimo kodeksas, kuris yra dalis Vaistų rinkodaros Etikos Kodekso dalis,  įpareigoja atskleisti informaciją apie perleistas vertes sveikatos priežiūros specialistams ir sveikatos priežiūros organizacijoms Lietuvoje.

 
Atskleistų verčių ataskaitos: