Web

 

Kokybės užtikrinimas

Kokybės užtikrinimas

Kokybė užtikrinama visuose produkto gyvavimo etapuose. Mūsų įsipareigojimas būti nepakeičiama vaistų gamybos bendrove prasideda nuo garantijos, kad mūsų produktai atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo standartus.

 

Skaityti daugiau »

Parama vietos bendruomenėms

Parama vietos bendruomenėms

Socialinė atsakomybė mūsų bendrovei ir jos darbuotojams reiškia ne tik kokybiškų, saugių vaistų gamybą, saugumo darbo vietoje užtikrinimą bei darbuotojų gerovę, bet ir iniciatyvas, atnešančias naudą valstybei, jos gyventojams, aplink mus esantiems žmonėms, bendruomenei. Mums rūpi, kaip gyvens ateities kartos, todėl investuojame į jų švietimą ir saugome aplinką, kad ja galėtų džiaugtis mūsų vaikai ir anūkai.

 

Skaityti daugiau »

Saugumas – mūsų prioritetas

Saugumas – mūsų prioritetas

Bendrovė „Teva Baltics“ / „UAB Sicor Biotech“ rūpinasi darbuotojų darbo sauga ir nuolat ją tobulina, diegdama ir laikydamasi griežtų saugumo taisyklių. Mūsų tikslas – laikantis „Teva“ pasaulinių ir šalies darbo saugos standartų išvengti nelaimingų atsitikimų.

 

Skaityti daugiau »

Kova su korupcija bei kyšininkavimu

Kova su korupcija bei kyšininkavimu

Būdamos „Teva“ grupės dalimis, bendrovės „Teva Baltics“ ir „Sicor Biotech UAB“ laikosi kovos su korupcija ir kyšininkavimu įstatymų, pavyzdžiui, JAV Užsienio korupcinės veiklos akto. Vykdydami šias nuostatas, laikomės „Teva“  ovos su korupcija taisyklių, kurių taip pat privalo laikytis visi, bendradarbiaujantys su „Teva“.