Parama vietos bendruomenėms

​Socialinė atsakomybė mūsų bendrovei ir jos darbuotojams reiškia ne tik kokybiškų, saugių vaistų gamybą, saugumo darbo vietoje užtikrinimą bei darbuotojų gerovę, bet ir iniciatyvas, atnešančias naudą valstybei, jos gyventojams, aplink mus esantiems žmonėms, bendruomenei. Mums rūpi, kaip gyvens ateities kartos, todėl investuojame į jų švietimą ir saugome aplinką, kad ja galėtų džiaugtis mūsų vaikai ir anūkai.

Socialinė atsakomybė

Sėkminga „Teva Baltics“ / „UAB Sicor Biotech“ veikla neįsivaizduojama be socialinės atsakomybės puoselėjimo. Nuolat investuojame į naujausias technologijas ir bendrovės plėtrą Lietuvoje ir Baltijos šalyse, o tai leidžia sukurti daug naujų darbo vietų. Mums rūpi mūsų darbuotojai, todėl kuriame saugias ir tobulėjimui palankias darbo sąlygas.

Sėkmingos įmonės variklis – laimingi darbuotojai

„Teva Baltics“ / „UAB Sicor Biotech“ sėkmingos veiklos pagrindas – mūsų kvalifikuoti ir kompetentingi darbuotojai, todėl darome viską, kad jie jaustųsi saugiai, galėtų realizuoti savo idėjas, kad bendrovės tikslai atspindėtų jų pačių vertybes.

Kasmet kelis šimtus darbuotojų suburia įmonės organizuojama Vasaros šventė, puoselėjame ilgametes šv. Kalėdų ir šv. Velykų tradicijas.

Rūpinamės ir darbuotojų sveikata – visi įmonės darbuotojai turi papildomą sveikatos draudimą, tačiau daug svarbesnės yra pačių darbuotojų sveikatingumo iniciatyvos. Įmonė visada palaiko ir paremia darbuotojus, dalyvaujančius maratonuose, dviračių žygiuose, kitose sveikatingumo akcijose.

Ugdome naują mokslininkų kartą

Neabejojame, kad ateitis yra jaunosios kartos rankose, todėl siekiame sudominti vaikus ir jaunuolius biotechnologijų sritimi, raginame pasirinkti mokslininko kelią. Remiame jaunuosius mokslininkus ir skatiname juos tobulėti, didelę laiko ir žinių dalį skirdami šalies moderniosios biotechnologinės farmacijos pramonės plėtrai.

Bendradarbiaujame su įvairiomis Lietuvos mokslo įstaigomis, investuojame į biotechnologijų, genų inžinerijos ir kitų panašios krypties studijų kokybę Lietuvos aukštosiose mokyklose. Bendrovės iniciatyva 1994 m. Vilniaus Gedimino technikos universitete įkurta Bioinžinerijos katedra. Studentai baigiamuosius darbus rengia naudodamiesi „Teva Baltics“ / „UAB Sicor Biotech“ moksline baze. Universitetų laboratorijas remiame įranga ir reagentais.

Prisidedame prie mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė”, nuolat priimame moksleivių ir studentų ekskursijas, kuriose vaizdžiai pristatome, kaip kuriami naujausi vaistai ir kaip dirba šiuolaikiniai mokslininkai, kokios perspektyvos jiems atsiveria. Į šias ekskursijas taip pat kviečiami gydytojai, darbuotojų šeimos nariai. Ekskursijos atviros ir plačiajai visuomenei, besidominčiai mokslo pažanga.

Kartu su Latvijos farmacininkų draugija vykdome ilgalaikę mokomąją programą „Biofarmacijos mokykla“, skirtą visiems šia sritimi besidomintiems farmacininkams. Programa sudaryta iš trijų dienų trukmės akademinės dalies ir dienos trukmės įžanginės ekskursijos po bendrovės „Teva“ gamyklą Vilniuje (žr. nuotrauką viršuje), kurioje gaminamas filgrastimas.

Remiame talentus

„Teva Baltics“ / „UAB Sicor Biotech“ rūpinasi, kad geriausi šalies talentai dirbtų ir kurtų Lietuvoje. Remiame ne tik mokslo projektus, bet ir įvairius kultūros, meno renginius, darbuotojų iniciatyvas.


Siekdama deramai įvertinti šviesiausius Lietuvos mokslo ir verslo protus bei prisidėti prie mokslo plėtros, „Teva Baltics“ / „UAB Sicor Biotech“ tapo viena iš gamtos ir medicinos mokslų srities apdovanojimų „Gyvybės medis“ iniciatorių bei rėmėjų.

Rūpinamės žmonių gerove

Mums svarbu būti gerais kaimynais tose vietovėse, kuriose vykdome savo veiklą. Todėl siekiame palaikyti bendruomeniškus santykius su seniūnijomis, apylinkėse įsikūrusiomis švietimo įstaigomis. Prisidedame prie bendruomenės renginių, švenčių, esame atviri naujoms iniciatyvoms ir pasiūlymams bendradarbiauti.

Mums svarbūs visi Lietuvos gyventojai, ypač jų sveikata. Todėl „Teva Baltics“ / „UAB Sicor Biotech“ yra nuolatinė Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos ir gydymo įstaigų vykdomų programų bei pacientų organizacijų rėmėja.

Saugome žmones ir aplinką

Vienas pagrindinių „Teva Baltics“ / „UAB Sicor Biotech“ prioritetų – saugi ir aplinkai draugiška veikla. Investuojame į vandens išteklių tausojimo sistemas, mažiname energijos sąnaudas, rūšiuojame atliekas ir taikome kitas priemones, padedančias puoselėti švarią ir sveiką aplinką. Džiaugiamės, kad mūsų darbuotojai savanoriškai įsitraukia į tokias aplinkos švarinimo iniciatyvas kaip akcija „Darom“. Puoselėti aplinką tampa ilgamete bendrovės ir jos darbuotojų tradicija.

Be to, laikomės itin griežtos darbo priemonių perdirbimo politikos. Paisome įstatymų, taikome geros biologinės praktikos principus savo laboratorijose ir aukštus vidinius darbo priemonių valdymo standartus. Siekiame, kad mūsų darbuotojai būtų saugūs ir darome viską, kad mūsų veikla nedarytų jokios neigiamos įtakos mus supančiai aplinkai ir neštų naudą žmonėms.