Mūsų vertybės išreiškia tai, kuo mes tikime, jos parodo, ką turime geriausio,  jos lydi mus visoje mūsų veikloje.  Mūsų misiją ir vertybes sukūrė mūsų čia dirbantys žmonės. Jos gimė iš istorijų, kuriose atsiskleidžia ypatinga kultūra ir mūsų dvasia, jos atskleidžia tas savybes, kurios mus  padaro išskirtiniais.

Mūsų misija – būti pasauliniais lyderiais

generinių ir biologinių vaistinių preparatų srityje ir taip pagerinti pacientų gyvenimus

Tai suteikia prasmę viskam, ką darome, ir yra priežastis, kodėl kasdien noriai einame į darbą. Teva komanda savo atsidavimą, galimybes ir įgūdžius, taip pat motyvaciją  ir žmogiškąjį indėlį skiria tam, kad pagerėtų gyvenimas ir sveikata milijonams pasaulio žmonių. Bendrovės vertybės padeda užtikrinti, kad visuose mūsų priimamuose sprendimuose didžiausias dėmesys būtų skiriamas pacientams, klientams, kolegoms ir bendruomenėms.

Leading the way

Rodome kelią 
Siekiame būti pramonės lyderiais ir kompetencijos etalonu nuolat besikeičiančioje aplinkoje. Aistringai stengiamės pirmieji žengti į naujas rinkas ir įgyvendinti naujas galimybes. Manome, kad lyderystė – tai vadovavimas žmonėms ir mokymasis iš jų.

Focus and Accountability

Esame susitelkę ir atsakingi
Nesiblaškome. Apibrėžiame aiškius tikslus ir į juos sutelkiame visas savo pastangas, dėmesį ir energiją. Mūsų darbai atitinka mūsų pažadus. Esame atsakingi už savo veiksmus ir jų padarinius.

Getting it done together

Dirbame kartu
Visi dirbame vienoje įmonėje – Teva. Dirbdami kartu efektyviau, glaudžiau bendradarbiaudami ir derindami veiksmus, išnaudojame visas savo galimybes ir pasiekiame išsikeltus tikslus.

Innovating Where We Create Value 

Diegiame naujoves srityse, kuriose kuriame papildomą vertę
Diegiame naujoves, kad būtume vertingi pacientams, partneriams sveikatos priežiūros sistemoje ir suinteresuotosioms šalims. Nuolat ieškome originalių ir pažangių būdų tobulėti, kuriame sprendimus esamiems ir būsimiems poreikiams patenkinti.

Caring 

Rūpinamės
Mums rūpi. Mums rūpi pacientų, slaugytojų ir bendruomenių, su kuriomis susiduriame savo veikloje, gerovė. Rūpinamės savo kolegomis kurdami pagarbią, įvairią ir patrauklią darbo aplinką.

Making our families proud 

Stengiamės, kad šeimos mumis didžiuotųsi
Teva kiekvieną dieną gerina žmonių sveikatą ir prisideda prie jų gerovės. Dirbame sąžiningai ir laikomės aukščiausių kokybės, etikos ir atitikties standartų.