Mūsų istorija

Aukštos kokybės vaistus pasauliui tiekiame nuo 1901 metų

Šiuo metu pavadinimu Teva žinoma bendrovė nedidelį verslą pradėjo 1901 metais Jeruzalėje. Nuo tada Teva išaugo iki pasaulinio masto ir šiuo metu yra tarp 15 didžiausių farmacijos bendrovių mūsų planetoje 01– pasaulinė generinių ir specialiųjų vaistų lyderė

Šiuo metu pavadinimu Teva žinoma bendrovė nedidelį verslą pradėjo 1901 metais Jeruzalėje. Jauna įmonė, pagal ją įsteigusių vaistininkų pavardes pavadinta "Salomon, Levin ir Elstein Ltd.", regione platino importuojamus vaistus. Juos gabeno mulais ir kupranugarių karavanais.

Per keletą dešimtmečių bendrovė išaugo. Augimą paskatino padidėjusi vietoje gaminamų vaistų paklausa. 1976 metais bendrovė buvo pavadinta Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (Teva hebrajų kalba reiškia "gamta").

Dėl daugybės sėkmingų įsigijimų, kurie integravo ir sustiprino patirtį inovatyviųjų ir generinių vaistų srityje, taip pat naujų terapinių sričių ir rinkų Teva smarkiai išaugo visame pasaulyje. Šiuo metu Teva yra tarp 15 didžiausių farmacijos įmonių planetoje – pasaulinė generinių ir specialiųjų vaistų lyderė.

Daugiau apie Teva istoriją sužinosite čia

Išnašos:

  1. Back to contents.

    2017 metų Teva metinė ataskaita

Dalintis šiuo puslapiu: