„Teva“ deda visas pastangas ir investuoja daug išteklių, kad visiems savo klientams teiktų vienodas, pagarbias, prieinamas ir profesionalias paslaugas. Vadovaujantis 2005 m. Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymu ir pagal tą įstatymą įgyvendintomis taisyklėmis, dedamos didelės pastangos ir ištekliai, kad būtų atlikti reikalingi koregavimai, kurie leistų neįgaliesiems savarankiškai ir vienodomis sąlygomis naudotis visomis paslaugomis, kokios teikiamos visiems klientams.

Pastato prieinamumo susitarimai

Mūsų Bendrovės biurai nėra prieinami visuomenei. Su mumis galima susisiekti skaitmeniniais kanalais. Be to, visos mūsų svetainės yra visiškai prieinamos vadovaujantis įstatymų reikalavimais.

Prieinamas klientų aptarnavimo centras

Su mumis galite susisiekti šios svetainės puslapyje „Susisiekite su mumis“ nurodytais duomenimis arba toliau nurodytu el. paštu info@teva.lt.

Interneto svetainės prieinamumas

Prieinama svetainė – tai tokia svetainė, kurioje neįgalieji ir senyvo amžiaus žmonės gali naršyti taip pat našiai ir lengvai kaip visi naudotojai. Remiantis 2003 m. „Microsoft“ atliktu tyrimu, maždaug 20–25 proc. gyventojų sunkiai naudojasi internetu, todėl labiau prieinama žiniatinklio turinio versija jiems būtų labai naudinga.

„Teva“ tiki ir siekia užtikrinti lygias galimybes internete naudojantis kompiuteriu įvairias negalias turintiems ir pagalbines technologijas naudojantiems asmenims.

Interneto svetainės prieinamumo informacija

Ši svetainė atitinka 2005 m. Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo reikalavimus, nustatytus šalyje, kurioje dirbame (atitinkamai – Lietuva).

Prieinamumo koregavimai atlikti pagal Žiniatinklio prieinamumo gairių (WCAG) (2.1 versija) rekomendacijas dėl interneto turinio prieinamumo AA lygmeniu ir Tarptautinį dokumentą 0.

Atlikus patikrinimą internetu nustatytas aukščiausias suderinamumas su „Chrome“ naršykle.

Svetainės semantinė struktūra pritaikyta pagalbinių technologijų naudotojams, ji palaiko pagal poreikius pritaikomo klaviatūros naudojimo modelį su rodyklių klavišais „Enter“ (Įvesti) ir „Esc“ (Išeiti) iš meniu ir langų.

Svetainė reguliariai optimizuojama, kad būtų rodoma įprastose naršyklėse ir naudojantis mobiliuoju telefonu.

Kad galėtumėte kuo geriau naršyti ekrano nuskaitymo programinėje įrangoje, rekomenduojame naudoti naujausią NVDA programinę įrangą.

Dokumentai ar vaizdo įrašai įkelti į svetainę iki 2017 m. spalio mėn. gali būti nepasiekiami. Jeigu susidūrėte su tokiu dokumentu ar vaizdo įrašu, galite susisiekti su prieinamumo koordinatoriumi ir mes pasirūpinsime, kad ši informacija būtų prieinama.

Prieinamas formatas – Bendrovė suteikia savo klientams galimybę gauti informaciją prieinamais formatais. Informacijos prieinamumas yra nemokamas ir skirtas neįgaliesiems. Prieinamumo užklausos ir informacija gali būti adresuojama Bendrovės prieinamumo koordinatoriui, kurio duomenys pateikti toliau šiame Pareiškime dėl prieinamumo.

Konsultacijas dėl prieinamumo teikia „A2Z pasiekiamumas ir interneto rinkodara“ (angl. A2Z Accessibility and Internet Marketing).

Prieinamumo užklausos ir pasiūlymai dėl prieinamumo gerinimo

Reikia pažymėti, kad mes ir toliau stengiamės gerinti įmonės prieinamumą vykdydami savo įsipareigojimą užtikrinti lengvai prieinamas paslaugas visiems vartotojams, įskaitant neįgalius asmenis.

Jeigu susiduriate su kokiais nors prieinamumo nesklandumais ar gedimais, būkite malonūs informuoti apie tai mus, ir mes dėsime visas pastangas, kad rastume Jums tinkamą sprendimą ir kuo greičiau pašalintume gedimą.

Susisiekite su „Teva“ prieinamumo koordinatoriumi:

El. paštas: vivita.lipsane@teva.lv

Pareiškimo dėl prieinamumo paskelbimas

Pareiškimas dėl prieinamumo buvo atnaujintas: 2020 m. rugsėjo 1 d.