"Teva Pharmaceuticals", pasaulinė generinius  vaistus tiekianti lyderė, supranta saugių ir kokybiškų medikamentų prieinamumo ir įperkamumo svarbą.

Teva savo preparatų sąraše turi daugiau nei 3,500 vaistų ir kasmet gamina platų beveik visų terapinių sričių ir formų, nuo tablečių ir kapsulių iki skystų formų, tepalų ir kremų, ir efektyvių dozavimo formų bei kompleksinių pristatymo į organizmą sistemų generinių preparatų asortimentą.

Aukšta kokybė, prieinama sveikatos priežiūra

Kasmet Teva pagamina 76 milijardų tablečių ir kapsulių daugiau kaip 53 gamybos įmonių visame pasaulyje. Kadangi užimame lyderio poziciją (patenkame į pirmąjį trejetą lyderių) 25 pasaulio rinkose1, mūsų generinių preparatų asortimento aprėptis ir dydis daro didžiulį poveikį sveikatos apsaugai pasauliniu mastu.

Remdamiesi ilgalaikiu stebėjimu, kurdami generinių preparatų ateitį ir toliau siekiame sutelkti dėmesį į pacientų poreikius, kad užtikrintume gydymo režimo laikymąsi, vaistų patogumą, veiksmingumą ir saugumą ir galėtume tiekti prieinamus generinius preparatus pacientams ir sveikatos priežiūros sistemoms visame pasaulyje.

Peržiūrėkite mūsų Dažniausiai užduodamus klausimus, jei norite sužinoti daugiau apie generinius preparatus.


________________________________________________

1 Remiantis IQVIA 2018 metų duomenimis