Kokybė, kuria galite pasitikėti

„Teva“ Vilniaus gamykla: Ypatingi žmonės kuria ypatingus dalykus

„Teva“ Vilniaus gamykloje gaminame kokybiškus biologinius vaistus, gerinančius onkologinėmis ligomis sergančių pacientų gyvenimą.

„Teva“ Vilniaus gamykla: Ypatingi žmonės kuria ypatingus dalykus

„Teva“ Vilniaus gamykloje gaminame kokybiškus biologinius vaistus, gerinančius onkologinėmis ligomis sergančių pacientų gyvenimą.

Žiūrėti vaizdo įrašą „Teva“ Vilniaus gamykla: Ypatingi žmonės kuria ypatingus dalykus

Teva įsipareigojimas užtikrinti kokybę nepažeidžiamas nė viename etape nuo mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros iki momento, kada mūsų vaistai pasiekia pacientus

Plačiame pasaulinių Teva operacijų tinkle dirba maždaug 21,000 darbuotojų daugiau nei 53 gamybos įmonių daugiau nei 33 šalių 01

Teva integruoja savo generinių ir specialiųjų vaistų teikiamas galimybes į pasaulinę mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros veiklą, kad derindama prietaisus, paslaugas ir technologijas patenkintų pacientų poreikius.

 
Siekiame greitai ir efektyviai tiekti aukštos kokybės generinius ir specialiuosius vaistus įvairioms rinkoms. Tuo užsiimanti komanda apima daugelį mūsų verslo sričių, įskaitant mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros, kokybės užtikrinimo, reglamentavimo reikalų, mokslinės ir logistinės paramos, klientų aptarnavimo, rinkodaros ir pardavimo veiklą.

Teva yra vertikalios integracijos bendrovė. Tai reiškia, kad didžiąją dalį mūsų farmacinių aktyviųjų medžiagų teikia mūsų pačių gamybos įmonė – TAPI. Iš tiesų nuo pat kūrimo etapo TAPI suteikia galimybę naudoti įprastas ir išskirtines farmacines aktyviąsias medžiagas, kad būtų galima laiku pristatyti generinius preparatus rinkai.

Teva kokybės standartas

Savo laboratorijose ir gamybos vietose intensyviai dirbame tam, kad pasiektumėme rezultatų mūsų pagalbos laukiantiems žmonėms. Atidžiai renkamės savo tiekėjus ir atliekame nuolatinį rizikos vertinimą, kad užtikrintume visų mūsų sudedamųjų dalių aukščiausią kokybę.


Kokybės užtikrinimas

Teva įsipareigojimas dėl kokybės yra bekompromisis. Vaistus gaminame vadovaudamiesi aukščiausiais kokybės ir atitikties standartais. Šis dėmesys akivaizdus visuose mūsų vaistų kūrimo ir gamybos etapuose. Visi mūsų gamybos procesai yra patvirtinti, o preparatai bandomi ir sertifikuojami visame gamybos procese naudojant moderniausią bandymų įrangą. Tai užtikrina aukščiausių kokybės ir atitikties standartų laikymąsi.

Teva pasaulinių operacijų skyriaus paskirtis – optimizuoti pasaulinės tiekimo grandinės veiklą nuo momento, kada pagaminame pirmąją žaliavą, iki akimirkos, kada mūsų vaistai pasiekia pacientus. Žinome, kad laiku įvykdomas, patikimas ir ekonomiškas pasaulinis pristatymas yra ypač svarbus aprūpinant pacientus saugiais, veiksmingais, aukštos kokybės preparatais tada ir ten, kur reikia. Turimos didelės apimties technologiškai pažangios platinimo priemonės leidžia mums pristatyti aukščiausios klasės preparatus greitai ir patikimai.


Išnašos:

  1. Back to contents.

    Remiantis 2018 metų vidiniais duomenimis

Dalintis šiuo puslapiu: