Įmonės profilis

Dėmesys jūsų poreikiams

Dėl paprasto ir nuoseklaus požiūrio Teva siūlo pacientams pritaikomus ir prieinamus sprendimus

Teva veiklos esmė – žmonės. Palikdami gilų pėdsaką pasaulyje ir būdami išskirtini savo dydžiu ir mastu, didiname kokybiškų sveikatos sprendimų prieinamumą ir taip padedame milijonams viso pasaulio žmonių gyventi geresnį, sveikesnį gyvenimą. Tai darome kurdami ir gamindami prieinamus aukštos kokybės generinius vaistus, inovatyvius specialiuosius vaistus ir vaistų veikliąsias medžiagas.

Mūsų, kaip pasaulinio farmacijos lyderio ir didžiausio pasaulyje generinių vaistų gamintojo, sėkmės pagrindas yra darbuotojai. Turime kolegų daugiau nei 60 šalių, kurie kasdien kuria, gamina ir pristato "didžiausią pasaulyje vaistų asortimentą" daugiau nei 200 milijonų žmonių 01.

Paprastindami ir unifikuodami savo verslą, tenkinsime suinteresuotųjų subjektų poreikius ir išlaikysime pažadą kurti tvarų verslą. Dėl mokslinių tyrimų įvairiose terapinėse srityse, verslo plėtros ir inovacijų nuolatos didindami unikalų įvairių preparatų ir sprendimų sąrašą, tenkiname jūsų, pacientų ir jais besirūpinančių asmenų poreikius.

Kasdien galime didžiuotis, kad leidžiame žmonėms jaustis geriau, visoje savo veikloje užtikrindami aukščiausius atitikties standartus ir verslo sąžiningumą. Taip mes geriname sveikatą ir suteikiame galimybę žmonėms gyventi geresnį, sveikesnį gyvenimą.


Išnašos:

  1. Back to contents.

    2017 metų Teva metinė ataskaita

Dalintis šiuo puslapiu: