Skip to main content

„Teva“ socialinių tinklų gairės

Mūsų įmonės socialinių tinklų paskyrose, kurias UAB „Teva Baltics“ vardu tvarko mūsų komunikacijos komanda, pateikiama bendro pobūdžio informacija apie „Teva Pharmaceuticals“ visame pasaulyje ir konkreti informacija tose šalyje, kuriose vykdome veiklą.

Šie socialiniai kanalai nėra forumas, kuriame aptarinėjami gaminiai, gydymas, ligos arba pranešama apie neigiamus ar šalutinius poveikius. Šios socialinių tinklų paskyros veikiau yra skirtos UAB „Teva Baltics“ naujienoms, renginiams, mūsų socialiniam poveikiui aptarti ir pasakoti savo darbuotojų, pacientų bei slaugytojų istorijas. Džiaugiamės galėdami bendrauti su jumis per savo socialinius kanalus ir laukiame vaisingo bei įdomaus dialogo!

Jeigu turite konkrečių klausimų dėl mūsų gaminių ar paslaugų, prašome susisiekti su mumis per mūsų tinklalapį www.teva.lt.

Jeigu norite pranešti apie neigiamą ar šalutinį poveikį, susijusį su vienu iš mūsų gaminių, prašome susisiekti el. paštu reaction@teva.lt. Peržiūrėkite mūsų Farmakologinio budrumo privatumo politiką ir sužinokite, kaip „Teva“ užtikrina pacientų saugą ir privatumą. Jeigu iškilo pavojus jūsų gyvybei, prašome susisiekti su savo gydytoju arba kreiptis į skubiąją pagalbą.

Jeigu UAB „Teva Baltics“ rinktų ir kokiu nors būdu tvarkytų bet kokius asmeninius duomenis, tai darytų laikydamiesi taikomo reglamentavimo ir mūsų Privatumo pranešimo, kuris pateiktas čia.

Gairės

Džiaugiamės galėdami bendrauti su jumis ir stengsimės laiku atsakyti į klausimus. Dėl šių socialinių kanalų apribojimų ir reglamentuojamos farmacijos pramonės pobūdžio mūsų atsakymai gali būti trumpi. Kai įmanoma, bandysime jus nukreipti papildomai informacijai.

Pasaulinės UAB „Teva Baltics“ socialinių tinklų paskyros reguliariai stebimos ir atnaujinamos pirmadieniais–penktadieniais nuo 9 iki 17 val. Jeigu turite skubių klausimų arba problemų, prašome susisiekti su savo šalies UAB „Teva Baltics“ komanda arba parašyti mums per tinklalapį: https://www.teva.lt/contact-us/.

Socialiniai kanalai retkarčiais gali būti neprieinami ir mes neprisiimame jokios atsakomybės, jeigu neteikiamos paslaugos dėl to kanalo platformos prastovos.

Bendraujant su UAB „Teva Baltics“ per socialinius kanalus, skatiname jus elgtis pagarbiai ir mandagiai, neskleisti apgavikiško ar konfidencialaus turinio arba tokio turinio, pagal kurį būtų galima nustatyti asmenį. Neatsakysime į nešvankią kalbą, menkinamuosius, įžeidžiamuosius ar kurstomuosius komentarus arba su UAB „Teva Baltics“ nesusijusias temas.

Atsakomybės apribojimai

Neskleisime konkrečios informacijos apie savo gaminius ar gydymo būdus savo socialinių tinklų kanaluose, nebent tai pradėtų ir patvirtintų bendrovės komunikacijos komanda. Dėl su gaminiais susijusios informacijos prašome apsilankyti teva.lt, kur sužinosite daugiau, arba parašyti mums: https://www.teva.lt/contact-us/.Socialiniuose kanaluose negalime komentuoti klausimų, susijusių su teisiniais ir finansiniais reikalais, reguliavimo problemomis arba konfidencialia informacija, arba į juos atsakyti.

Įrašuose arba tviterio žinutėse galime pateikti nuorodų į nepriklausomas trečiųjų šalių svetaines. UAB „Teva Baltics“ niekaip negali kontroliuoti trečiųjų šalių svetainių turinio, taip pat UAB „Teva Baltics“ nepritaria trečiųjų šalių svetainių turiniui ir nėra už jį atsakinga.

UAB „Teva Baltics“ nepritaria socialinių paskyrų, kurias seka UAB „Teva Baltics“ paskyros, turiniui ir nėra už jį atsakinga.

LA/TV/20/0010
 
Back to top button