„Teva“ prieinamumo susitarimai

„Teva“ labai stengiasi ir investuoja daug išteklių siekdama visiems savo klientams teikti vienodas, pagarbias, prieinamas ir profesionalias paslaugas. Vadovaujantis 1998 m. Aktu dėl neįgaliųjų lygių galimybių ir pagal jį įgyvendintomis taisyklėmis, labai stengiamasi ir skiriama daug išteklių, siekiant atlikti reikalingus koregavimus, kad neįgalieji galėtų savarankiškai ir vienodomis sąlygomis naudotis visomis paslaugomis, kokios teikiamos visiems klientams.

Pastato prieinamumo susitarimai

Mūsų Bendrovės biurai nėra prieinami visuomenei. Su mumis galima susisiekti elektroninių ryšių priemonėmis. Be to, visos mūsų patalpos yra visiškai prieinamos vadovaujantis įstatymų reikalavimais.

Prieinamas klientų aptarnavimas

Su mumis galite susisiekti šios interneto svetainės puslapyje „Susisiekite su mumis“ nurodytais duomenimis arba toliau nurodytu el. paštu.

Interneto svetainės prieinamumas

Prieinama interneto svetainė – tai tokia svetainė, kurioje neįgalieji ir senyvo amžiaus žmonės gali naršyti taip pat našiai ir lengvai kaip visi naudotojai. Remiantis 2003 m. „Microsoft“ atliktu tyrimu, maždaug 20–25 proc. gyventojų sunkiai naudojasi internetu, todėl labiau prieinama žiniatinklio turinio versija jiems būtų labai naudinga.

„Teva“ tiki įvairias negalias turinčių ir pagalbines kompiuterio naudojimo technologijas taikančių asmenų lygiomis galimybėmis internete ir siekia jas užtikrinti.

Interneto svetainės prieinamumo informacija

Šis tinklalapis atitinka 2013 m. Asmenų su negalia lygių teisių reglamentus (koregavimus dėl prieinamumo)

Koregavimai dėl prieinamumo buvo padaryti pagal Interneto turinio prieinamumo gairių (angl. WCAG) (2.1 versija) rekomendacijas dėl interneto turinio prieinamumo AA lygmeniu ir Tarptautinį dokumentą 0.

Atlikus patikrinimą internetu nustatytas aukščiausias suderinamumas su „Chrome“ naršykle.

Svetainės semantinė struktūra pritaikyta pagalbinių technologijų naudotojams, ji palaiko pagal poreikius pritaikomo klaviatūros naudojimo modelį su rodyklių klavišais „Enter“ (įvesti) ir „Esc“ (išeiti) iš meniu ir langų.

Svetainė reguliariai optimizuojama, kad būtų rodoma įprastose naršyklėse ir naudojantis mobiliuoju telefonu.

Kad galėtumėte kuo geriau naršyti ekrano nuskaitymo programinėje įrangoje, rekomenduojame naudoti naujausią NVDA programinę įrangą.

Dokumentai ar vaizdo įrašai, įkelti į svetainę iki 2017 m. spalio mėn., gali būti nepasiekiami. Jeigu susidūrėte su tokiu dokumentu ar vaizdo įrašu, galite susisiekti su prieinamumo koordinatoriumi ir mes pasirūpinsime, kad ši informacija būtų prieinama.

Prieinamas formatas – Bendrovė suteikia savo klientams galimybę gauti informaciją prieinamais formatais. Informacijos prieinamumas yra nemokamas ir skirtas neįgaliesiems. Prieinamumo užklausos ir informacija gali būti adresuojama Bendrovės prieinamumo koordinatoriui, kurio duomenys pateikti toliau šiame Pareiškime dėl prieinamumo.

Konsultacijas dėl prieinamumo teikia „A2Z pasiekiamumas ir interneto rinkodara“ (angl. A2Z Accessibility and Internet Marketing).

Prieinamumo užklausos ir pasiūlymai dėl prieinamumo gerinimo

Pažymėtina, kad mes ir toliau stengiamės gerinti įmonės prieinamumą vykdydami savo įsipareigojimą užtikrinti lengvai prieinamas paslaugas visiems vartotojams, įskaitant neįgaliuosius.

Jeigu susiduriate su kokiais nors prieinamumo nesklandumais ar gedimais, informuokite mus apie tai ir mes labai pasistengsime rasti Jums tinkamą sprendimą ir kuo greičiau pašalinsime gedimą.

Susisiekite su „Teva“ prieinamumo koordinatoriumi

El. paštas: Irina.Bralite@teva.lv

Pareiškimo dėl prieinamumo paskelbimas

Pareiškimas dėl prieinamumo buvo atnaujintas 2020 m. rugsėjo 1 d.