Įdarbinimo procedūra

Ko tikėtis kandidatuojant į darbo vietą

Jei jus pasirinks po to, kai kandidatavote į laisvą darbo vietą bendrovėje Teva, gausite elektroninį laišką, patvirtinantį paraišką. Vienas iš mūsų įdarbinimo specialistų susisieks su jumis tiesiogiai, jeigu jūsų paraiška bus susidomėta, kad pereitumėte į kitą proceso etapą. Mes darome viską, ką galime, kad peržiūrėtume kiekvieną pateiktą gyvenimo aprašymą. Labai norėtume atsakyti asmeniškai kiekvienam pareiškėjui, tačiau kartais dėl didžiulio paraiškų skaičiaus ir laiko stokos to padaryti neįstengiame.

Jeigu jums paskirtas pradinis pokalbis telefonu, per jį bus nuspręsta, ar įdarbinimo procesas bus tęsiamas. Paprastai mūsų įdarbinimo specialistas pasako, ko tikėtis po pradinio pokalbio. Su šiuo asmeniu bendraukite atvirai. Jis gali papasakoti apie tolesnius etapus ir nurodyti, ko tikėtis.

Žinome, jog būna sukčiavimo atvejų, susijusių su internetiniais pokalbiais dėl įdarbinimo bendrovėje Teva. Atminkite, jog "Teva Pharmaceuticals" jokiu būdu neskatina ir neinicijuoja šių apgaulingų ryšių. Bendrovė niekada neprašytų jokio piniginio atlygio už pokalbį. Visuomet galite rasti tiksliausią ir naujausią informaciją pasaulinėje bendrovės Teva interneto svetainėje.

Dažnai prieš asmeninį pokalbį prašome pradinio pokalbio telefonu. Kartais pokalbį galime organizuoti vaizdo konferencijos forma, tačiau įdarbinimo procese niekuomet nesinaudojame internetinių pokalbių programomis.

Dalintis šiuo puslapiu: