Esminės mūsų vertybės

Tai, ką mes darome kiekvieną dieną yra išties svarbu

Esame įsipareigoję gerinti sveikatą ir tai darome su motyvacija. Mūsų kultūros esmė –ne tai, ką darome, bet kaip tai darome

 
Mūsų vertybės išreiškia tai, kuo mes tikime, jos parodo, ką turime geriausio, jos lydi mus visoje mūsų veikloje. Mūsų misiją ir vertybes sukūrė mūsų čia dirbantys žmonės. Jos gimė iš istorijų, kuriose atsiskleidžia ypatinga kultūra ir mūsų dvasia, jos atskleidžia tas savybes, kurios mus padaro išskirtiniais.

Mūsų misija – būti pasauliniais lyderiais generinių ir biologinių vaistinių preparatų srityje ir taip pagerinti pacientų gyvenimus

Tai suteikia prasmę viskam, ką darome, ir yra priežastis, kodėl kasdien noriai einame į darbą. Teva komanda savo atsidavimą, galimybes ir įgūdžius, taip pat motyvaciją ir žmogiškąjį indėlį skiria tam, kad pagerėtų gyvenimas ir sveikata milijonams pasaulio žmonių. Bendrovės vertybės padeda užtikrinti, kad visuose mūsų priimamuose sprendimuose didžiausias dėmesys būtų skiriamas pacientams, klientams, kolegoms ir bendruomenėms.

Rodome kelią

Rodome kelią

Siekiame būti pramonės lyderiais ir kompetencijos etalonu nuolat besikeičiančioje aplinkoje. Aistringai stengiamės pirmieji žengti į naujas rinkas ir įgyvendinti naujas galimybes. Manome, kad lyderystė – tai vadovavimas žmonėms ir mokymasis iš jų.

Esame susitelkę ir atsakingi

Esame susitelkę ir atsakingi

Nesiblaškome. Apibrėžiame aiškius tikslus ir į juos sutelkiame visas savo pastangas, dėmesį ir energiją. Mūsų darbai atitinka mūsų pažadus. Esame atsakingi už savo veiksmus ir jų padarinius.

Dirbame kartu

Dirbame kartu

Visi dirbame vienoje įmonėje – Teva. Dirbdami kartu efektyviau, glaudžiau bendradarbiaudami ir derindami veiksmus, išnaudojame visas savo galimybes ir pasiekiame išsikeltus tikslus.

Diegiame naujoves srityse, kuriose kuriame papildomą vertę 

Diegiame naujoves srityse, kuriose kuriame papildomą vertę

Diegiame naujoves, kad būtume vertingi pacientams, partneriams sveikatos priežiūros sistemoje ir suinteresuotosioms šalims. Nuolat ieškome originalių ir pažangių būdų tobulėti, kuriame sprendimus esamiems ir būsimiems poreikiams patenkinti.

Rūpinamės 

Rūpinamės

Mums rūpi. Mums rūpi pacientų, slaugytojų ir bendruomenių, su kuriomis susiduriame savo veikloje, gerovė. Rūpinamės savo kolegomis kurdami pagarbią, įvairią ir patrauklią darbo aplinką.

Stengiamės, kad šeimos mumis didžiuotųsi 

Stengiamės, kad šeimos mumis didžiuotųsi

Teva kiekvieną dieną gerina žmonių sveikatą ir prisideda prie jų gerovės. Dirbame sąžiningai ir laikomės aukščiausių kokybės, etikos ir atitikties standartų.

Dalintis šiuo puslapiu: