Mūsų įsipareigojimas

Kova su korupcija bei kyšininkavimu

​Būdama „Teva“ grupės nare, bendrovė UAB "Teva Baltics" laikosi įvairių kovos su korupcija ir kyšininkavimu įstatymų, pavyzdžiui, JAV Užsienio korupcinės veiklos akto.

Vykdydami šias nuostatas, laikomės „Teva“ kovos su korupcija taisyklių, kurių taip pat privalo laikytis visi, vykdantys veiklą ar turint verslo santykių su bendrove „Teva“.

Šių taisyklių paskirtis – pateikti išsamias rekomendacijas bei instrukcijas, užtikrinant kovos su korupcija ir kyšininkavimu įstatymų laikymąsi, kurie taikomi visai bendrovės „Teva“ veiklai bei visoms „Teva“ atstovybėms visame pasaulyje.

Atitikties užtikrinimo pareigūnas Šiaurės ir Baltijos šalims yra Helle Grinderslev Kramp (Helle Grinderslev Kramp).Visais klausimais skambinkite tel. +45 44 98 55 11 arba rašykite el. pašto adresu Helle.Kramp@tevapharm.dk

UAB Teva Baltics itin atsakingai žiūri į tai, kad būtų laikomasi vietinių teisinių reikalavimų šalyse, kuriose mes dirbame.

Atskleidimo kodeksas, kuris yra dalis Vaistų rinkodaros Etikos Kodekso dalis, įpareigoja atskleisti informaciją apie perleistas vertes sveikatos priežiūros specialistams ir sveikatos priežiūros organizacijoms Lietuvoje. 

Ataskaitos apie perleistas vertes:

2022

2021

2020

Mūsų pozicijos ir politika

Daugiau nei 115 metų Teva laikosi įsipareigojimo veikti atsakingai, sąžiningai ir užtikrinti visų savo verslo aspektų skaidrumą. s Teva strategija ir pozicijos atspindi siekius ir požiūrį į problemas, aktualias tiek mums, tiek visuomenei. Tai lemia mūsų verslo praktiką, elgesį ir sprendimus visur, kur dirbame. Reguliarus šios strategijos ir pozicijos atnaujinimas ir sklaida padeda mums puoselėti atsakingus ir tvarius bendrovės Teva standartus. Daugiau apie Teva pozicijas ir strategijas skaitykite čia.

Mūsų požiūris

Sveikatos priežiūrai pasaulyje sparčiai vystantis, liekame tvirtai įsipareigoję pacientams ir jų sveikatai. Ši didžiulė atsakomybė kartu yra ir puiki galimybė – ne tik tiekti vaistus ir sveikatos sprendimus tiems, kuriems jų reikia, bet ir gerinti gyvenimą ir daryti ilgalaikį socialinį poveikį.

Esame įsipareigoję padaryti tai, kas nuo mūsų priklauso, sprendžiant daugelį su sveikatos priežiūros prieinamumo didinimu susijusių iššūkių. Taip pat žinome, kad svarbu ir tai, kaip mes veikiame ir kaip vykdome savo verslą. Tai reiškia, jog rūpinamės, kad mūsų verslo praktika būtų etiška, atsakinga ir socialiai orientuota, ir esame įsipareigoję padėti spręsti pagrindines visuotines sveikatos problemas. Šiais veiksmais siekiame daryti socialinį poveikį didindami profilaktikos ir gydymo prieinamumą tiems, kuriems to labiausiai reikia.

Teva, didžiausia pasaulio generinių vaistų gamintoja, svarbiausių gydymo būdų prieinamo užtikrinimo srityje pirmauja daugiau nei 115 metų. Kurdami prasmingas partnerystes tiek su vietos bendruomenėmis, tiek su pasauliniais lyderiais, siekiame daryti ir socialinį, ir verslo poveikį. Kad naudingai dirbtume savo pacientams ir bendruomenėms visame pasaulyje, šiam procesui pasitelkiame savo dydį, mastą, patirtį ir pasaulinę aprėptį.

Mūsų požiūris grindžiamas trimis ramsčiais: sveikatos priežiūros prieinamumas, poveikio sveikatai programos ir atsakingo verslo praktika bei tvarumas.

Dalintis šiuo puslapiu: