MŪSŲ ISTORIJA

Vaistų gamintoja Teva

Įmonė, sukurta žmonėms ir jų sveikatai

Vaistų gamintoja Teva

Įmonė, sukurta žmonėms ir jų sveikatai

Žiūrėti Vaistų gamintoja Teva

Bendrovė buvo įkurta 1901 m. Pagrindinė būstinė yra Izraelyje.

1976 m. bendrovė pervadinta į Teva (hebrajiškai "gamta").

2021 m. Teva šventė 120 metų nuo įkūrimo.

Jau 25 metus gaminame ir tiekiame vaistus Baltijos šalių gyventojams. Teva istorija prasidėjo nuo nedidelės šeimos įmonės, gaminusios kelis vaistus ir terapinius preparatus, o dabar ji yra viena didžiausių farmacijos bendrovių pasaulyje.

Teva smarkiai išaugo, sėkmingai įsigijusi daugybę įmonių, kurios integravo ir sustiprino mūsų patirtį naujoviškų ir patentuotų vaistų srityje bei atvėrė naujas terapines sritis ir rinkas. Šiandien Teva yra viena iš 15 didžiausių farmacijos bendrovių pasaulyje - pasaulinė generinių ir naujoviškų vaistų lyderė.

Žiūrėti daugiau

Mes esame Teva Baltics

Sveiki atvykę į mūsų farmacinę kelionę, kuri padėjo pamatus mūsų buvimui Baltijos šalyse, kai 1999 m. Vilniuje buvo įkurta mūsų gamykla. Mūsų įsipareigojimas sveikatos priežiūrai yra pragmatiškai orientuotas į kokybę, mokslinius tyrimus ir prieinamumą.

perjungti daugiau informacijos

1999.

Sveiki atvykę į mūsų farmacinę kelionę, kuri padėjo pamatus mūsų buvimui Baltijos šalyse, kai 1999 m. Vilniuje perimta mūsų gamykla. Mūsų įsipareigojimas sveikatos priežiūrai yra orientuotas į kokybę, mokslinius tyrimus ir prieinamumą. 

Žiūrėti daugiau

1999.

UAB Sicor Biotech dabar Teva Baltics buvo įsteigta Lietuvoje 1999 m. 22.vasario. Bendrovė turi filialus visose Baltijos šalyse, o jos biurai veikia Rygoje, Vilniuje ir Taline.

2000.

Atidaryta Vilniaus svetainė.

Lietuvoje yra viena iš dviejų Teva biologinių vaistų gamybos vietų Europoje ir vienintelė vieta, kurioje specializuojamasi bakterinės fermentacijos srityje. Vilniaus gamykla eksportuoja į 50 pasaulio šalių.

2004.

Teva Pharmaceutical Industries įsigyja bendrovę Sicor Biotech ir tampa generinių ir biofarmacinių vaistų, gerinančių pacientų gyvenimą visame pasaulyje, lydere.

2006.

Logo Ivax Live well with IVAX

Teva plečiasi pridėdama IVAX. Įsigijusi šią įmonę, Teva įgyja generinių ir patentuotų produktų portfelį papildomose srityse, tokiose kaip kvėpavimo takų ligos, CNS ir onkologija.

2006.

Teva registruoja vaistus nuo išsėtinės sklerozės Baltijos šalyse. Išsėtinė sklerozė - tai centrinės nervų sistemos liga, kuri daro didelę įtaką paciento ir jo šeimos narių fizinei ir emocinei būklei.

2008.

Pliva logo

Teva plečiasi pridėdama Pliva patentuotų vaistų asortimentą.

2010.

Logo Ratiopharm

Teva plečiasi pridėdama Ratiopharm biologinius vaistus, taip pat generinius ir nereceptinius vaistus.

2011.

Įsigijusi Cephalon ir jos pasaulines patronuojamąsias įmones, tokias kaip Mepha, Teva stiprina terapinę diversifikaciją ir užsitikrina pirmaujančias pozicijas specializuotų ir firminių generinių vaistų srityje.

2012.

Logo Nyse

Teva pradeda prekiauti Niujorko vertybinių popierių biržoje (NYSE).

2016.

Logo Actavis

Actavis prisijungimas gerokai išplėtė Teva generinių ir be recepto parduodamų vaistų ir produktų portfelį. Ji gerokai padidino mūsų vartotojų sveikatos priežiūros paslaugų portfelį, įtraukdama tokius gerai žinomus prekių ženklus kaip Sudocrem® ir Infacol®.

ATSIŽVELGDAMI Į JŪSŲ POREIKIUS

Teva visame pasaulyje gamina daugiau kaip 3 500 vaistų, iš kurių apie 500 yra prieinami Baltijos šalyse, ir kasmet padeda 500 000 žmonių. Kas dešimtas pacientas gauna Teva receptinį vaistą, kurio 80 proc. kompensuoja valstybė.

Didžiuojamės savo darbuotojais ir jų indėliu gerinant žmonių sveikatą ir gerovę - Teva Baltics dirba daugiau nei 250 specialistų.

Teva Latvia new logo

Jaunasis logo

Pristatėme atnaujintą logotipą ir modernizuotą vizualinę tapatybę. Atnaujintas prekės ženklas atspindi viską, kuo mes vadovaujamės, ir rodo, kad ypatingą dėmesį skiriame vaistinėms, su kuriomis bendradarbiaujame, ir jų poveikiui pacientams, rūpinamės pacientais, sergančiais įvairiomis lėtinėmis ligomis, ir siūlome paslaugas bei produktus slaugytojams, kad palengvintume jų kasdienį gyvenimą.

Rūpinamės sveikata

Kurdami naują prekės ženklo identitetą, Teva darbuotojai kalbėjosi su pacientais iš viso pasaulio apie tai, kaip geriausiai padėti jiems patiems kontroliuoti savo sveikatą ir gerovę. Todėl Teva sukūrė naują skaitmeninę platformą Rūpinamės sveikata, sukurtą pacientų pacientams, kurioje atskleidžiama tikra jų patirtis ir istorijos.

Rūpinamės sveikata siūlo informaciją, įžvalgas ir pagalbą žmonėms, sergantiems viena ar keliomis lėtinėmis ligomis. Knygoje, parengtoje bendradarbiaujant su pacientais, nagrinėjama, kaip sveikata ir liga daro didelę įtaką pacientų ir jų artimųjų gyvenimo būdui, neapsiribojant vien medicininiu supratimu apie ligą ir gydymą.

Rūpinamės sveikata

120 aastat

2021. aastal tähistab Teva 120 aasta möödumist oma asutamisest ning meie missiooniks on olla ülemaailmne liider geneeriliste ja biofarmatseutiliste ravimite valdkonnas, mis parandavad patsientide elu kogu maailmas.

Mūsų rūpestis – geresnė Jūsų sveikata

Teva tiki, kad kokybiški vaistai turi būti prieinami visiems. Turime didžiausią produktų portfelį pasaulyje, palyginti su kitomis farmacijos bendrovėmis, ir mums visiems rūpi geresnė sveikata.

25 aastat Baltikumis

"Teva Baltics" siūlo platų vaistų asortimentą - nuo generinių ir nereceptinių vaistų iki naujoviškų biologinių vaistų, daugiausia dėmesio skirdama pagrindinėms terapinėms sritims:

  • Migrena
  • Išsėtinė sklerozė
  • Onkologija
  • Širdies ir kraujagyslių ligos
  • Psichikos sveikata
  • Skausmas ir prevencija

Turėdami moksliškai pagrįstų produktų portfelį, padedame gerinti visuomenės sveikatą didindami gydymo prieinamumą, remdami pacientus, slaugytojus ir sveikatos priežiūros specialistus bei reaguodami į besikeičiančius poreikius.


Generiniai vaistai

Pacientams ir sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams prieinamos ir įperkamos gydymo galimybės.

Specialieji vaistai

Inovatyvūs vaistai, pritaikyti jūsų poreikiams

Nereceptiniai vaistiniai preparatai ir kiti produktai

Be recepto parduodamų vartotojams skirtų vaistų asortimentas

Rūpinamės sveikata

Lėtinėmis ligomis sergantys žmonės dalijasi savo įžvalgomis, parama ir patarimais, kurie padės jums ...

Kokybė

Mūsų įsipareigojimas užtikrinti kokybę apima visus gamybos ir platinimo etapus.

Karjera

Teva suteikia jums galimybę realiai pakeisti žmonių gyvenimus ir padidinti savo karjeros vertę.

Tvarumas

Pripažįstame savo atsakomybę ir laikome tai galimybe pagerinti žmonių gyvenimą ir padaryti ilgalaikį...

Pakuotė sukurta atsižvelgiant į jus

Patogus naudoti, išskirtinis ir lengvai suprantamas