Išdrįskite būti kitokie

Prisijunkite prie bendrovės Teva ir gerinkite milijonų pasaulio žmonių gyvenimą

Bendrovė Teva daugiau nei šimtmetį puoselėjo meistriškumą ir šiuo metu yra pasaulyje pirmaujanti generinių vaistų gamintoja ir viena iš 15 didžiausių šios pramonės šakos įmonių 01.

Daugiau nei 43,000 darbuotojų daugiau nei 60 pasaulio šalių 02 suvokimo, patirties ir talentų įvairovė bendrovėje Teva yra mūsų pasiekimų raktas. Mūsų galinga organizacinė kultūra siūlo jums galimybę realiai keisti žmonių gyvenimą ir taip suteikti vertės savo karjerai.

Turite gerų idėjų?

Bendrovė Teva yra gerų idėjų klestėjimo vieta. Tikime, kad savo darbuotojams suteiksime naujų galių, pateiksime naujų iššūkių ir sudarysime sąlygas augti ir tobulėti profesine prasme. Savo žmonėms mes suteikiame:

  • didelę darbų ir kompetencijos sričių įvairovę;
  • unikalią kūrybišką organizacinę kultūrą;
  • daugybę asmeninio ir profesinio augimo galimybių.

Integruotos inovacijos

Inovacijos yra visko, ką darome bendrovėje Teva, esmė. Norėdami pirmauti nuolat besikeičiančioje aplinkoje, pasitelkiame kūrybišką, holistinį požiūrį į vaistų kūrimą ir dar daugiau – nuo naujų molekulių ir biologinio gydymo iki generinių vaistų, skaitmeninės integracijos ir pažangiausių gamybos metodų komplekso. Kuriame prieinamus aukštos kokybės gydymo sprendimus, atitinkančius pacientų poreikius, kad pagerintume jų gyvenimą.


Išnašos:

  1. Back to contents.

    2018 metų bendrovės Teva metinė ataskaita

  2. Back to contents.

    Remiantis 2018 metų viešos ataskaitos pajamų duomenimis

Dalintis šiuo puslapiu: