Generiniai vaistai

Įperkamo ir prieinamo gydymo galimybės pacientams ir sveikatos priežiūros specialistams

"Teva Pharmaceuticals", pasaulinė generinius vaistus tiekianti lyderė, supranta saugių ir kokybiškų medikamentų prieinamumo ir įperkamumo svarbą.

Teva savo preparatų sąraše turi daugiau nei 1,800 vaistų ir kasmet gamina platų beveik visų terapinių sričių ir formų, nuo tablečių ir kapsulių iki skystų formų, tepalų ir kremų, ir efektyvių dozavimo formų bei kompleksinių pristatymo į organizmą sistemų generinių preparatų asortimentą.

Aukšta kokybė, prieinama sveikatos priežiūra

Kasmet Teva pagamina 120 milijardų tablečių ir kapsulių daugiau kaip 70 gamybos įmonių visame pasaulyje. Kadangi užimame lyderio poziciją (patenkame į pirmąjį trejetą lyderių) 25 pasaulio rinkose 01, mūsų generinių preparatų asortimento aprėptis ir dydis daro didžiulį poveikį sveikatos apsaugai pasauliniu mastu.

Remdamiesi ilgalaikiu stebėjimu, kurdami generinių preparatų ateitį ir toliau siekiame sutelkti dėmesį į pacientų poreikius, kad užtikrintume gydymo režimo laikymąsi, vaistų kokybę, veiksmingumą ir saugumą ir galėtume tiekti prieinamus generinius preparatus pacientams ir sveikatos priežiūros sistemoms visame pasaulyje.


Kas yra generiniai vaistai?

Skaitytu daugiau

Generinių vaistų DUK

Skaitytu daugiau

Generiniai vaistai ir moksliniai tyrimai bei technologijų plėtra

„Teva“ gaminamų ir platinamų vaistų asortimentas yra didžiausias pasaulyje. Kaip kompanijai tai pavyksta?

Skaitytu daugiau Generiniai vaistai ir moksliniai tyrimai bei technologijų plėtra

Išnašos:

  1. Back to contents.

    Remiantis IQVIA 2018 metų duomenimis