Terapinės sritys

Pagrindinių mūsų terapinių sričių apžvalga

Centrinės nervų sistemos (CNS) ligos

Teva yra įsipareigojusi tiekti vaistus, kurie tenkintų centrinės nervų sistemos (CNS) ligomis sergančių pacientų ir jų artimųjų poreikius.

Teva, pasaulinė centrinės nervų sistemos ligų gydymo lyderė, įvairiose pasaulio šalyse tiekia preparatus, skirtus neurologinėms ir neurodegeneracinėms ligoms, skausmui, nemigai sutrikimams gydyti.

Teva taip pat kuria inovatyvius galvos skausmo, migrenos gydymo sprendimus ir socialiai atsakingus skausmo malšinimo būdus.

Sergančiųjų kvėpavimo sistemos ligomis sveikatos priežiūra

Teva yra įsipareigojusi teikti aukštos kokybės gydymą asmenims, sergantiems kvėpavimo takų ligomis, įskaitant astmą, alerginį rinitą ir lėtinę obstrukcinę plaučių ligą (LOPL). Mūsų inovatyvus požiūris į kvėpavimo takų ligomis sergančių pacientų sveikatos priežiūrą orientuotas į gydymą pasitelkiant naujas vaistų pristatymo į paskirties vietą organizme sistemas ir vaistus, atitinkančius pacientų poreikius.

Teva sutelkusi dėmesį į dviejų pagrindinių su kvėpavimo takų ligų gydymu susijusių problemų sprendimų kūrimą: 1) gydymo nurodymų laikymasis ir 2) astmos, kuri, nepaisant standartinio gydymo, išlieka nekontroliuojama, gydymas.

Gydant astmą, pagrindinis tikslas yra išlaikyti jos kontrolę, kad pacientai galėtų palaikyti gerą plaučių funkciją, jiems pasireikštų mažiau simptomų ir mažiau astmos priepuolių.

Teva tiekia įvairius vaistus kvėpavimo takų ligoms gydyti, įskaitant ligos kontrolės ir pirmosios pagalbos medikamentus. Taip pat esame įsipareigoję kurti naujas gydymo galimybes. Pagrindinį dėmesį Teva skiria su specialiais vaistais (tiek mažų molekulių, tiek biologiniais preparatais), medicininėmis priemonėmis ir generiniais vaistais susijusių privalumų derinimui.

Be šiuo metu turimų vaistų, Teva kuria platų gydymo galimybių spektrą, siekdama pagerinti preparatų pasiūlą ir tenkinti sergančiųjų kvėpavimo takų ligomis poreikius.

Onkologija

Reikšmingai keičiame onkologinėmis ligomis sergančių pacientų gyvenimą. Siūlome įvairius gydymo būdus, įskaitant keletą biologinių preparatų, kurie yra onkologinių pacientų gydymo programos dalis.

Migrena ir skausmo valdymas

Teva siūlo efektyvius suaugusių onkologinių pacientų skausmo malšinimo, raumenų spazmų mažinimo sergant raumenų ir skeleto ligomis, ūmaus skausmo ir pykinimo malšinimo suaugusiems pacientams, kenčiantiems migreninius galvos skausmus, būdus.

Dalintis šiuo puslapiu: