Darbas bendrovėje Teva

Mes dirbame kartu, kad gerovė taptų gyvenimo būdu. Mūsų tikslas – padėti jums pasiekti tai, ką galite geriausio – tiek darbe, tiek namuose -, siūlant daug įvairių privalumų

Didžiausias turtas – mūsų žmonės

Mes, bendrovės Teva komanda, visomis išgalėmis siekiame didesnę gerovę padaryti gyvenimo būdu. Mūsų tikslas – padėti jums ir jūsų šeimai būti geriausiems darbe ir namuose.

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti platų sveikatos ir gerovės, finansinio saugumo ir gyvenimo būdo teikiamos naudos pasirinkimą, kad galėtumėte palaikyti sveiką savo ir savo šeimos darbo ir gyvenimo pusiausvyrą (kai kurios naudos darbuotojams gali skirtis priklausomai nuo šalies). Tai apima:

  • šeimai palankią politiką, įskaitant mokamas motinystės, įvaikinimo ir tėvystės atostogas;
  • lanksčias darbo galimybes, jei jas galima įgyvendinti;
  • sveikatos ir gerovės palaikymo programas visiems mūsų darbuotojams.

Įvairovė ir įtrauktis. Mes visi vertiname vienas kitą

Galių suteikianti įvairialypė mūsų darbuotojų bazė ir įtrauki kultūra svarbi tiek verslui, tiek galimybei priartėti prie pacientų, partnerių ir bendruomenių. Bendrovės Teva darbuotojai disponuoja įvairia patirtimi, galimybėmis ir perspektyvomis, kurios suteikia mums naujų įžvalgų ir galimybių formuojant įtraukesnę kultūrą. Siekiame sukurti tokią darbo aplinką, kurioje visi darbuotojai jaustųsi įsitraukę, žinodami, jog reikšmingai gerina žmonių sveikatą ir savijautą.

Augimas siekiant tapti geriausiu. Profesinis tobulėjimas

Bendrovėje Teva laikomasi nuomonės, jog lyderystė yra mokymasis visą gyvenimą.

Kaip efektyvi organizacija, esame įsipareigojusi nuolat tobulinti savo žmones. Kad palaikytume jūsų profesinį augimą, lyderystę ir karjeros valdymą, siūlome platų unikalių mokymosi ir tobulėjimo priemonių bei išteklių asortimentą. Tai apima pasiūlymus mokytis tiek darbo vietoje, tiek internete, taip pat kitas galimybes visų verslo lygmenų ir sričių darbuotojams.

Vadovai taip pat skatinami tyrinėti savo ribas, augti kaip asmenybės ir mokytis naujų darbo būdų, kad išlaisvintų savo potencialą kurti ir palaikyti erdvę, kurioje skatinama kurti nuostabius dalykus. Nors profesinis tobulėjimas yra individuali kiekvieno asmens atsakomybė, daugumoje šalių bendrovė Teva skatina įgyti oficialią profesinę kvalifikaciją. Kai įmanoma, šias pastangas stengiamės palaikyti finansiškai.

Socialinis poveikis. Įsitraukimas

Mūsų įsipareigojimas gerinti sveikatą įgyvendinamas įvairia veikla, kuri gerina galimybes naudotis sveikatos priežiūra ir prisideda prie bendruomenių, kuriose gyvename ir dirbame. Neatsiejama mūsų bendruomenės strategijos dalis yra darbuotojų savanorystė. Bendradarbiaujame su ne pelno organizacijomis įvairiose programose, kuriomis palaikoma pacientų sveikata.

Dalintis šiuo puslapiu: