Susisiekite su mumis

Bendrovės Teva socialinės žiniasklaidos gairės

Mes pasitelkiame įmonės socialinės žiniasklaidos paskyras, kad visame pasaulyje ir šalyse, kuriose vykdome veiklą, galėtume dalytis informacija apie "Teva Pharmaceuticals". Šias paskyras administruoja Teva komunikacijosskyriaus komanda.

Socialinės paskyros pirmiausia skirtos naujienoms, įvykiams, socialiniam poveikiui ir susijusioms temoms aptarti, taip pat darbuotojų, pacientų ir globėjų istorijoms pasakoti. Džiaugiamės galėdami su jumis bendrauti socialiniais kanalais ir tikimės vaisingo, aktyvaus dialogo.

Šie socialiniai kanalai nėra vaistinių preparatų, gydymo būdų ar ligų aptarimo forumas ar pranešimams apie nepageidaujamas reakcijas ir šalutinį poveikį skirta vieta.

Jei turite klausimų apie mūsų preparatus ar paslaugas, naudokite kontaktinę formą, skirtą užklausai pateikti. Jeigu norite pranešti apie nepageidaujamą reakciją ar šalutinį poveikį, kurį sukėlė vienas iš mūsų preparatų, rašykite el. pašto adresu reaction@teva.lt. Norėdami sužinoti, kaip Teva užtikrina pacientų saugą ir privatumą, skaitykite mūsų farmakologinio budrumo privatumo politiką. Jeigu kilo pavojus jūsų gyvybei, susiekite su savo gydytoju ar kreipkitės į greitosios medicinos pagalbos tarnybą.

Gairės

Džiaugiamės galėdami su jumis bendradarbiauti ir stengsimės laiku atsakyti į jūsų klausimus. Dėl šių socialinių tinklų apribojimų ir teisinio reguliavimo taikomo farmacijos įmonėms, mūsų atsakymai gali būti trumpi. Kaip tik galime, pasistengsime nurodyti, kur galėtumėte gauti atitinkamą informaciją ar pagalbą.

Pasaulinės Teva socialinės paskyros bus reguliariai stebimos ir atnaujinamos darbo valandomis. Jei turite skubių klausimų, susisiekite su Teva komanda savo šalyje arba pateikite užklausą per mūsų interneto svetainę.

Socialiniaitinklai kartais gali būti nepasiekiami. Neprisiimame jokios atsakomybės už paslaugų neprieinamumą atsiradus kanalo platformos veikimo sutrikimų.

Bendraujant su Teva socialiniuose tinkluose prašome elgtis pagarbiai ir mandagiai, vengti dalytis nesąžiningu, asmenį identifikuojančiu ar konfidencialiu turiniu. Į nepadoria kalba parašytus, nepagarbius, šmeižikiškus ar kurstančius komentarus, taip pat į klausimus temomis, nesusijusiomis su Teva, neatsakysime.

Atsakomybės apribojimas

Negalime dalytis specifine informacija apie savo preparatus ar gydymo būdus socialiniuose tinkluose. Jei norite sužinoti daugiau apie preparatą, apsilankykite interneto svetainės skyriuje "Preparatai" arba pateikite klausimą per mūsų svetainę.

Socialiniuose tinkluose negalime komentuoti ar atsakyti į klausimus, susijusius su teisine ar finansine medžiaga, reglamentavimo klausimais, teisės aktais ar nuosavybės informacija.

Galime pateikti nuorodas į nepriklausomas trečiųjų šalių svetaines. Teva negali kontroliuoti trečiųjų šalių svetainių turinio, jo nepropaguoja ir už jį neatsako.

Teva nepropaguoja ir neatsako už jokių socialinių paskyrų, kurias seka, turinį.

Dalintis šiuo puslapiu: