Trumpa biologinių vaistų istorija

Kviečiame kartu su „Teva“ atstovu Steffenu Nocku leistis į trumpą kelionę laiku ir sužinoti, kaip buvo sukurti biologiniai vaistai ir koks tolesnis jų kelias.


Gal jau esate girdėję apie biologinius vaistus – sudėtingus vaistus, kurių gamybai pasitelkiamos gyvos ląstelės ar organizmai, kurie gali būti naudojami tiksliam ir individualiam gydymui. Steffenas Nockas vadovauja „Teva“ specializuotų vaistų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros skyriui ir pasakoja apie jų istoriją: nuo atradimo XIX a. pabaigoje iki šių dienų.

„Teva“ investuoja į biologinius vaistus, nes tai yra dalis mūsų ilgalaikės ateities strategijos, kuria siekiame padėti pacientams visame pasaulyje. Daugiausia dėmesio skiriame centrinės nervų sistemos, kvėpavimo takų bei onkologinių ligų gydymui. Šiandien ilgalaikėmis investicijomis formuojame „Teva“ augimo kelią ateinančiam dešimtmečiui.

Biologinių vaistų teikiama nauda pacientams mus įkvepia investuoti į įspūdingą ateitį. Ši nauja kryptis padės suteikti daugiau gydymo galimybių pacientams ir įgyvendinti mūsų misiją – pagerinti žmonių gyvenimus.

NPS-EE-NP-00093