„Teva“ biologiniai vaistai

„Teva“ investuoja į biologinius vaistus, nes tai yra dalis mūsų ilgalaikės ateities strategijos, kuria siekiame padėti pacientams visame pasaulyje. Daugiausia dėmesio skiriame centrinės nervų sistemos, kvėpavimo takų bei onkologinių ligų gydymui.

Biologiškai panašūs vaistai

Biologiniai vaistai – tai sudėtingi vaistai, pagaminti pasitelkiant gyvas ląsteles ar organizmus. Jie suteikia daugiau gydymo galimybių pacientams, kurių dalis kenčia nuo negydomų ar nepakankamai gydomų ligų. Jie gali gydyti tiksliai ir individualiai.

„Teva“ ne tik kuria originalius biologinius vaistus, ji taip pat investuoja į biologiškai panašius vaistus. Tai labai panašios referencinio biologinio gydymo versijos.

Dėmesio sutelkimas į biologiškai panašius vaistus yra natūralus „Teva“ bendrovės, pastaruosius 40 metų kuriančios generinius vaistus, žingsnis pirmyn. Jie sujungia mūsų patirtį generinių vaistų srityje ir mūsų kompleksines medicinos žinias.

Biologiškai panašūs vaistai siūlo verte pagrįstą gydymą, kuris gali būti pigesnis už originalų biologinį vaistą, bet toks pat veiksmingas. Pavyzdžiui, apskaičiuota, kad dėl biologiškai panašių vaistų naudojimo JAV per 10 metų sutaupys 54 mlrd. dolerių. 

NPS-EE-NP-00093