Daisy Swaffer

Daisy Swaffer

Didžiąją savo karjeros dalį Daisy sėkmingai dirbo IT srityje, kol dėl lėtinės migrenos darbą turėjo nutraukti.

Dabar ji daugiau dėmesio skiria namams ir rankdarbiams – mezgimui, siuvimui ir siuvinėjimui kryželiu. Ji taip pat yra stalo žaidimų ir IT entuziastė, mėgsta gaminti maistą ir rašyti. Gyvena kartu su vyru, vadovaujami dviejų kačių.

Trumpa ligos istorija

„Tam tikra prasme laikau, kad man pasisekė, nes migrena man nepasireiškė iki 29 metų. Daugeliui žmonių šią ligą sukelia dideli hormonų pokyčiai, tačiau man ligą įžiebė intensyvaus streso laikotarpis. Po kelių mėnesių, kai migrena (nors nežinojau, kas tai yra) man pasireikšdavo maždaug vieną kartą per mėnesį, šeimos gydytojas man pagaliau ją diagnozavo. Visgi pagalba, kurią gavau, buvo minimali, o migreną sunkinantys veiksniai neišnyko, todėl per 18 mėnesių nuo pirmojo migrenos pasireiškimo tapau lėtiniu ligoniu.

Dirbau pilnu etatu, kiek tiktai galėjau, kas truko dar trejus metus. Po dar dvejų su puse metų, kai dirbau ne visą darbo dieną, kai tik 18 dienų buvo be skausmo ir nebuvo jokios gyvenimo kokybės, priėmiau sunkų sprendimą nebedirbti. Praėjo dveji metai nuo tada, kai išėjau iš darbo, ir mano gyvenimo kokybė yra daug geresnė, tačiau migrena man dažnai primena, kad negaliu turėti ir karjeros, ir gyvenimo kokybės kartu.


Straipsnių autoriai Daisy

Ryžtingasis veidas ir migrena

Daisy Swaffer
Skaityti daugiau