Eliz Martin

Eliz Martin

Eliz yra turinio kūrėja gyvenimo būdo tinklaraštyje „The Sparkled Life“, kuriame daugiausia dėmesio skiriama pozityviam gyvenimui su IS. Eliz Martin baigė teisinių studijų bakalaurą ir verslo administravimo magistrą Pranciškonų universitete. Anksčiau ji dirbo verslo plėtros srityje technologijų sektoriuje. Išgirdusi netikėtą išsėtinės sklerozės diagnozę, Eliz persiorientavo į neįgaliųjų palaikymą ir ėmė itin daug gilintis į tai, kaip gyventi puikų gyvenimą nepaisant diagnozuotos lėtinės ligos.

Kas yra Eliz?

Eliz yra turinio kūrėja gyvenimo būdo tinklaraštyje „The Sparkled Life“, kuriame daugiausia dėmesio skiriama pozityviam gyvenimui su IS.

Eliz Martin baigė teisinių studijų bakalaurą ir verslo administravimo magistrą Pranciškonų universitete. Anksčiau ji dirbo verslo plėtros srityje technologijų sektoriuje. Išgirdusi netikėtą išsėtinės sklerozės diagnozę, Eliz persiorientavo į neįgaliųjų palaikymą ir ėmė itin daug gilintis į tai, kaip gyventi puikų gyvenimą nepaisant diagnozuotos lėtinės ligos. 

Ligos istorija

Recidyvuojanti-remituojanti išsėtinė sklerozė Eliz diagnozuota 2012 m., kai jai buvo 26-eri. Moteris su šia liga kovojo jai pasiglemžiant gebėjimą kalbėti, regą, vikrumą, mobilumą ir dar daug kitų dalykų. Iš naujo išmokti vaikščioti prieš tai metus laiko praleidus vežimėlyje jai buvo daugiausia pasitenkinimo sukėlęs pasiekimas ir geriausias būdas parodyti ligai jos vietą. Dabar Eliz kovoja su antrine progresuojančia išsėtine skleroze (APIS), tačiau tikisi, kad dalijimasis jai tenkančiais išbandymais ir savo kelione parodo, kad galima gyventi visavertį gyvenimą, net jei jis ir ribotas. 

Savo tinklaraštyje ji skatina kitus žmones tapti kovojančiais kariais, taip pat dalijasi realybe, humoru bei daugybe šunų nuotraukų. Jai labai patinka važinėti dviračiu ir leisti laiką su šeima, draugais ir šuniukais.

Tinklaraštis: https://www.thesparkledlife.org/

Sekėjų skaičius socialiniuose tinkluose:

„Instagram“: 17 100

Prisijungti su Eliz:


Straipsnių autoriai Eliz Martin

Mano IS diagnozė ir kelionė lig šiol

Eliz Martin
Skaityti daugiau

Išsėtinė sklerozė – patarimai, kuriuos būtina žinoti

Eliz Martin
Skaityti daugiau