Jeff‘as Breece‘as

Jeff‘as Breece‘as

Jeff‘as patyrė beveik mirtiną širdies priepuolį praėjus dviem mėnesiams po 47-ojo gimtadienio. Jis buvo gana jaunas ir nejautė jokių tai pranašaujančių simptomų. Jeff‘as yra technologijų konsultantas, dirbantis su įvairiais įdomiais klientais debesų kompiuterijos ir individualiai pritaikomų produktų srityse. Asmeniniame gyvenime jis yra vyras, aistringas žygeivis ir bėgikas. Savo svetainėje JeffBreece.com jis rašo apie nuotykius per žygius gamtoje, kasdienį gyvenimą su širdies liga ir kitomis temomis. Jeff‘as taip pat dalyvauja Amerikos širdies asociacijos paramos tinkle, kur dėl širdies ligų nukentėję žmonės (kurie patys jomis serga arba slaugo sergančiuosius) gali gauti pagalbos, kad geriau susitvarkytų su šios ligos padariniais.

Kas yra Jeff‘as?

Jeff‘as patyrė beveik mirtiną širdies priepuolį praėjus dviem mėnesiams po 47-ojo gimtadienio. Jis buvo gana jaunas ir nejautė jokių tai pranašaujančių simptomų.

Įžanga

Jeff‘as yra technologijų konsultantas, dirbantis su įvairiais įdomiais klientais debesų kompiuterijos ir individualiai pritaikomų produktų srityse. Asmeniniame gyvenime jis yra vyras, aistringas žygeivis ir bėgikas.

Jeff‘as taip pat dalyvauja Amerikos širdies asociacijos paramos tinkle, kur dėl širdies ligų nukentėję žmonės (kurie patys jomis serga arba slaugo sergančiuosius) gali gauti pagalbos, kad geriau susitvarkytų su šios ligos padariniais.

Ligos istorija

„Kai mane ištiko širdies smūgis, pasikeitė kiekvienas mano gyvenimo aspektas, o su širdies liga susijusi depresija, nerimas ir panikos priepuoliai tapo mano naujais bendrakeleiviais. Bet ne viskas buvo blogai. Atradau labai daug naujų dalykų, kuriuos visada galėjau daryti, bet jų iki tol nemačiau.

Pradėjau bėgti 5 km, 10 km, 15 km, pusmaratonius ir maratonus. Norėdamas užkirsti kelią panikos priepuoliams pradėjau kopti į kalnus ir žygiuoti gamtoje – tikslas buvo prisiversti susikoncentruoti į gyvenimo grožį ir galimybes, o ne užsidaryti su pražūtingomis mintimis.

Širdies ligos yra nepagydomos ir lėtinės, tačiau ir jos turi savų privalumų. Suprantu, kad niekas nėra pastovu, bet mėgaujuosi gyvenimu čia ir dabar. Darau viską, ką galiu, kad gyvenčiau gerai net ir po tokio įvykio, kuris galėjo mane pražudyti.

Kiekviena diena yra pažadas. Tik nuo mūsų priklauso, ar jį išpildysime.“


Straipsnių autoriai Jeff‘as Breece‘as

Išgyventi širdies smūgį ir atrasti gyvenimą iš naujo

Jeff‘as Breece‘as
Skaityti daugiau