Kimby Jagnandan

Kimby Jagnandan

Kimby įgijo 2 bakalauro laipsnius Oberno universitete: parengiamųjų biomedicinos mokslų ir zoologijos; ir dar teismo medicinos DNR ir serologijos magistro laipsnį Floridos universitete. Ji save laiko moksliuke. Laisvalaikiu Kimby leidžia laiką su savo šunimis Kenobi ir Mace Windu, mėgaujasi savanoriavimu Amerikos širdies asociacijoje ir mėgsta keliauti į kitus žemynus. Pastarąjį kartą ji keliavo po Pietų Afriką ir Namibiją.

Kas yra Kimby?

Kimby įgijo 2 bakalauro laipsnius Oberno universitete: parengiamųjų biomedicinos mokslų ir zoologijos; ir dar teismo medicinos DNR ir serologijos magistro laipsnį Floridos universitete. Ji save laiko moksliuke. Laisvalaikiu Kimby leidžia laiką su savo šunimis Kenobi ir Mace Windu, mėgaujasi savanoriavimu Amerikos širdies asociacijoje ir mėgsta keliauti į kitus žemynus. Pastarąjį kartą ji keliavo po Pietų Afriką ir Namibiją. 

Ligos istorija 

Išgyvenusi širdies smūgį būdama 38 metų, dabar Kimby yra aktyvi sveikatos propaguotoja savo bendruomenėje. Ji tikisi įkvėpti kitus gyventi sveikai. Be to, ji viliasi, kad jos tinklaraštis kitiems žmonėms suteiks įžvalgų, ką reiškia gyventi su širdies liga būnant tokio jauno amžiaus. 

Daugiau apie Kimby gyvenimą su širdies liga galite paskaityti www.loveyourheartblog.com. Sekite ją „Facebook“„Instagram“ ir „Twitter“

Sekėjų skaičius socialiniuose tinkluose:

 
„Facebook“: 2000
„Instagram“: 1300

IMDB


Straipsnių autoriai Kimby

Ką apie širdies ligas suprantame neteisingai

Kimby Jagnandan
Skaityti daugiau

6 būdai pozityvumui didinti patyrus širdies smūgį

Kimby Jagnandan
Skaityti daugiau

6 patarimai, kaip naujai maitintis patyrus širdies smūgį

Kimby Jagnandan
Skaityti daugiau

5 būdai, kaip slaugytojai gali padėti po širdies smūgio

Kimby Jagnandan
Skaityti daugiau