Rob Obey

Rob Obey

Savo tinklaraštyje Robas rašo apie gyvenimą sergant širdies nepakankamumu, lėtine inkstų liga ir fibromialgija. Jis taip pat daug rašo apie keliones neįgaliojo vežimėlyje ir rūpinimąsi reumatoidiniu artritu sergančia partnere.

  • Gyvenimas su būkle: 6 Metai
  • Liverpulis, Jungtinė Karalystė

Ligos istorija

Robas yra tinklaraštininkas, rašantis apie lėtines ligas, laisvai samdomas rašytojas ir visą darbo dieną dirbantis slaugytojas. Savo tinklaraštyje Robas rašo apie gyvenimą sergant širdies nepakankamumu, lėtine inkstų liga ir fibromialgija. Jis taip pat daug rašo apie keliones neįgaliojo vežimėlyje ir rūpinimąsi reumatoidiniu artritu sergančia partnere. Robas yra paskelbęs publikacijų internete ir spaudoje, dalyvavo keliose radijo laidose. Savo apdovanojimų pelniusiame tinklaraštyje Robas rašo su humoru, emocingai ir atvirai. Kiekvieną žodį rašo su viltimi suteikti skaitytojui džiaugsmo.

Robas pasakoja: 

Penkiasdešimties aš buvau sveikas ir aktyvus. Ėjau ilgus atstumus pėsčiomis, keliaudamas Jungtinėje Karalystėje stūmiau Bridžitos neįgaliojo vežimėlį, o laisvalaikį leisdavau rūpindamasis kelionių galimybėmis žmonėms  su specialiais poreikiais.

Po metų patyriau infarktą. Tada man buvo diagnozuotas širdies nepakankamumas, dėl vėžio praradau inkstą ir nuolat kenčiau fibromialgijos sukeltus skausmus.

Šiandien mano judėjimo galimybės vis dar ribotos, dažnai kenčiu skausmą ir dusulį. Tokios būsenos aš beveik nebesugebu stumti neįgaliojo vežimėlio.

Tačiau ne viskas prarasta. 

Vis dar galiu mąstyti, rašyti, mylėti ir ginti tai, kas svarbu. Galiu panaudoti savo patirtį, kad padėčiau kitiems, ir galiu rasti naujų būdų džiaugtis gyvenimu.

Man lėtinė liga yra tik dar viena kliūtis, kurią reikia įveikti. Tikrai nėra lengva. Kartais atrodo neįmanoma.

Tačiau gerai apgalvojęs, lanksčiai suplanavęs ir kupinas ryžto žinau, kad galėsiu mėgautis gyvenimu.

NPS-EE-NP-00089


Rob Obey

Kaip palengvinti slaugą sau ir slaugomam artimajam

Rob Obey
Skaityti daugiau

Kaip cukrinis diabetas gali paveikti jūsų širdies darbą

Rob Obey
Skaityti daugiau