Todd Seals

Todd Seals

Nuo tada, kai prieš 12 metų jam buvo diagnozuotas prostatos vėžys, Todas Sealsas rūpinasi informacijos apie jį skleidimu.

  • Gyvenimas su būkle: 14 Metai

Apžvalga

Todas rašo optimistiškus ir naudingus tekstus daugelyje informacijos apie vėžį interneto svetainių, kad padėtų ir kitiems žmonėms, kurie gydosi nuo šios gyvenimą keičiančios ligos.
Jis taip pat kas savaitę tinklaraštyje pasakoja apie savo patirtį ir apie tai, kaip jam pavyksta gyventi visavertį turiningą gyvenimą kovojant su prostatos vėžiu.

Todo asmeninė filosofija – kartu su žmona Amanda mėgautis tuo, ką suteikia kiekviena gyvenimo diena. Gyvendami Vašingtono valstijoje, mažiau nei 50 mylių nuo Sent Helenso kalno viršūnės, jie mėgsta žygius pėsčiomis, o žiemą važinėja sniego motociklais. Savaitgaliais jie mėgsta čiuožti vandens slidėmis ir leisti laiką savo laive kartu su draugais ir šeima.

Jo gyvenimas įkvepia visus, kurie jį pažįsta, ir ypač tuos, kurie skaitė jo pozityvius ir naudingus straipsnius. Jis yra atsidavęs teikti pagalbą sergantiesiems prostatos vėžiu – vietos, šalies ir viso pasaulio mastu.


Todd Seals

9 patarimai, kaip nesustorėti gydantis vėžį

Todd Seals
Skaityti daugiau