Trishna Bharadia

Trishna Bharadia

Trishna yra daugybę apdovanojimų pelniusi lektorė, rašytoja ir išsėtinės sklerozės ambasadorė, kuri aistringai rūpinasi įvairovės ir sveikatos priežiūros klausimais, didelį dėmesį skirdama Azijos bendruomenėms.

Trishna yra įvairių farmacijos ir labdaros organizacijų projektų atstovė žiniasklaidai ir nuolat bendradarbiauja su keliomis BBC radijo stotimis. Ji yra pelniusi daug apdovanojimų, įskaitant Jungtinės Karalystės Ministro Pirmininko kabineto apdovanojimą „Points of Light“ už indėlį rūpinantis išsėtine skleroze ir lėtinėmis ligomis sergančiais žmonėmis bei Metų moters titulą 18-ajame Azijos pasiekimų konkurse. 

Ligos istorija

2008 m., kai man buvo 28 metai, man diagnozavo recidyvuojančią remituojančią išsėtinę sklerozę. Taip pat sergu policistinių kiaušidžių sindromu ir lėtine dilgėline / angioedema. Turiu patirties prižiūrint jaunesnę seserį, kuri serga opiniu kolitu ir kuri taip pat turėjo psichikos sveikatos problemų, įskaitant potrauminio streso sutrikimą, nerimą ir depresiją.

Visą darbo dieną dirbu ispanų–anglų kalbų vertėja bei analitike verslo informacijos įmonėje, tačiau laisvalaikiu bendradarbiauju su įvairiomis suinteresuotomis institucijomis (įskaitant farmacijos įmones, pacientų asociacijas ir labdaros organizacijas, gydytojus, pacientus ir sveikatos priežiūros sektorių) per savo įmonę „The Spark Global“, siekdama, kad pacientų perspektyva būtų įtraukta į sveikatos priežiūros procesą, sprendžiant klausimus, kurie daro įtaką įvairioms pacientų bendruomenėms ir sveikatos priežiūros sektoriui.

NPS-EE-NP-00092


Trishna Bharadia

Judėjimas: išlikti aktyviam sergant išsėtine skleroze

Trishna Bharadia
Skaityti daugiau