1. Rūpinamės sveikata
  2. Life Effects/Rūpinamės sveikata

Life Effects/Rūpinamės sveikata

Sirgimas lėtinėmis ligomis paveikia gyvenimą įvairiausiais aspektais. Vieninteliai žmonės, iš tiesų suprantantys, ką jums tenka patirti, yra tie, kurie jau ne vienus metus susiduria su tais pačiais iššūkiais. 

Būtent dėl to ir sukūrėme „Life Effects“ iniciatyvą, kurtą pacientų ir skirtą pacientams. Kartu su jumis nagrinėjame naujausius mokslinius duomenis ir pamąstymus apie jūsų ligą. Akcentuojame aiškias ir naudingas įžvalgas – naujus mokslinius tyrimus, naują požiūrį į ligos simptomus sukeliančius veiksnius ir kitus jums aktualius dalykus.

Pristatome patarimus ir technologijas, kurios truputį palengvins gyvenimą. Tai gali būti nauja programėlė, skirta apsilankymams pas gydytoją, ar kasdienybę palengvinančios gudrybės. Atrenkame viską, kas geriausia, ką praktiškai yra išbandę kiti pacientai. 

Ir dalijamės istorijomis apie gyvenimo su lėtinėmis ligomis realybę. Tai gali būti susiję su tuo, koks iššūkis yra pradėti naują darbą ar kaip sunku kiekvieną dieną keltis iš lovos. Apie visa tai kalbame su žmonėmis, kurie iš tikrųjų tą patyrė. 

Turinys kuriamas bendradarbiaujant su dviem žiniasklaidos lyderėmis: „Healthline“, sparčiausiai augančiu vartotojams skirtos sveikatos informacijos portalu, ir „Slate“, kuris priklauso „The Slate Group“. Visas šioje svetainėje skelbiamas turinys atitinka griežtus „Healthline“ ir „The Slate Group“ redakcinius standartus ir rekomendacijas.

Man šis straipsnis pasirodė:

Pasidalinkite šiuo puslapiu:


Jus taip pat gali sudominti...

Mažiau streso: Įvaldykite ramybės meną chaotiškame pasaulyje

Apie „Teva“

Siekdama suteikti sergantiesiems lėtinėmis ligomis galių, Teva remiasi pacientų patirtimi