Ši internetinio turinio iniciatyva sukurta remiantis didžiule 13,500 viso pasaulio pacientų apklausa ir šiuo metuprieinama Europoje. Tyrimai atskleidė lėtinėmis ligomis, įskaitant išsėtinę sklerozę (IS), sergančių pacientų poreikį gauti patikimą informaciją apie sveikatą1

Turinys buvo kuriamas bendradarbiaujant su pacientais, todėl "Life Effects" turinį sudaro straipsniai, vaizdo įrašai, kurie lėtinėmis ligomis (įskaitant IS) sergantiems pacientams pateikia naudingos informacijos, įžvalgų ir įkvėpiaYpatingas dėmesys skiriamas temai, kaip liga paveikia kasdienį gyvenimą. "Life Effects" komanda dirbdama su pagrindine pacientų, dirbančių kartu su ekspertais grupe iš pirmų lūpų pateikia patikimą paveikslą, ką reiškia gyventi su lėtine liga. "Life Effects" pacientai pasakoja autentiškas istorijas, pateikdami šiuolaikišką požiūrį, orientuotą į pacientą, ir pateikia praktinių patarimų, kaip galima palengvinti šiems pacientams gyvenimą.

Airijoje gyvenanti Aoife Kirwan, kuri serga IS, sako: "Visuomet džiugina kiekviena nauja galimybė, kad sergančiųjų IS balsas gali būti išgirstas. "Life Effects" svetainė sukurta bendradarbiaujant su lėtinėmis ligomis, įskaitant IS, sergančiais žmonėmis. Tai reiškia, jog "Life Effects" sukūrėme mes. Ir sukūrėme sau. Tai galimybė lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms pasidalyti savo istorijomis, mintimis ir nuomonėmis. Be to, žinome, jog informaciją patikrina ekspertai. Šiais laikais prieinami didžiuliai kiekiai informacijos, bet ta pačia liga sergančių žmonių suteikta patikima informacija pacientams yra neįkainojama. Kaip IS sergantis žmogus, džiaugiuosi matydama tokį bendradarbiavimą tarp IS bendruomenės ir gydytojų bendruomenės. Tai naujas informacijos šaltinis, kuris sujungia išgyventą patirtį ir mokslinius faktus."

Teva medicinos reikalų viceprezidentas : "Life Effects" atsirado siekiant patenkinti internete skelbiamos patikimos informacijos apie sveikatą, ypač lėtinėmis ligomis sergantiems pacientams, poreikį. Joje dalinamasi patirtimi, ką iš tiesų reiškia gyventi sergant lėtine liga, ir visa tai galima išgirsti tiesiogiai iš patikimų šaltinių – pačių pacientų lūpų. Kurdami turinį, kuriuo palengvinama pacientų medicininė kelionė ieškant informacijos apie diagnozę ir gydymo galimybes, su sveikatos priežiūros specialistais, pasiūlome geresnių įžvalgų apie tai, kokią įtaką kasdieniam gyvenimui daro šios ligos. "Life Effects" turinys skirtas pacientams, sukurtas pacientų ir peržiūrimas ekspertų. Tai užtikrina šaltinio patikimumą."

"Life Effects" pristatymas Europoje pažymi svetainės išplėtimą už JAV ribų. Dabar svetainė apima su IS susijusį turinį, kurį pristatėme ECTRIMS kongrese. Svetainėje taip pat pateikiama informacija susijusisu astma, depresija ir migrena.

"Life Effects" projekto komanda dirba su "Healthline" – greičiausiai augančia vartotojų sveikatos informacijos svetaine, ir „Panoply“ – aukščiausios kokybės tinklalaidžių tinklu, kuris yra "The Slate Group" dalis. "Healthline" ir "Panoply" padeda Teva integruoti autentišką patikimą paciento požiūrį ir griežtą redakcinį profesionalaus žurnalisto indėlį.

Arunas Mahtanis, Teva kanalų strategijos ir skaitmeninio turinio viceprezidentas, sako: "Life Effects" – tai platforma pacientams, per kurią jie gali teikti paramą kitiems, sergantiems lėtine liga, ir jiems patarti. Mes, Teva komanda, esame įsipareigoję suteikti pacientams daugiau galių. "Life Effects" – tikras to įrodymas: suteikia galimybę tiesiogiai išgirsti paciento balsą kartu su specialisto pagalba. Šis turinys yra asmeniškas ir reikšmingas kiekvienam asmeniui. Mus pribloškė, kokią įtaką padarė šis bendradarbiavimas – jis leido geriau suprasti, su kokiais ne gydymo srities iššūkiais susiduria pacientai."