Danielle Newport Fancher

Danielle Newport Fancher

Danielle Newport Fancher yra rašytoja, migrenos propaguotoja ir knygos 10: migrenos išgyvenimo memuarai autorė. Jai iki gyvo kaulo įgriso požiūris, kad migrena „tėra galvos skausmas“, todėl išsikėlė misiją jį pakeisti. Skidmoro koledže Fancher įgijo vadybos ir verslo bakalauro laipsnį. Šiuo metu gyvena Manhatane, laisvalaikiu ją galima rasti rašančią savo mėgstamiausioje kavinėje Gramercy rajone. Sekite ją socialiniuose tinkluose „Instagram“, „Twitter“ ir „Facebook“ adresu @MigraineWriter.

  • Manhatane

Kas yra Danielle?

Danielle Newport Fancher yra rašytoja, migrenos propaguotoja ir knygos 10: migrenos išgyvenimo memuarai autorė. Jai iki gyvo kaulo įgriso požiūris, kad migrena „tėra galvos skausmas“, todėl išsikėlė misiją jį pakeisti. Skidmoro koledže Fancher įgijo vadybos ir verslo bakalauro laipsnį. Šiuo metu gyvena Manhatane, laisvalaikiu ją galima rasti rašančią savo mėgstamiausioje kavinėje Gramercy rajone. Sekite ją socialiniuose tinkluose „Instagram“„Twitter“ ir „Facebook“ adresu @MigraineWriter.

Trumpa ligos istorija

„Migrena mane kamuoja pastaruosius keturiolika metų, iš jų dešimt – nuolat. Mano migreninės smegenys ir toliau glumina gydytojus, kurie yra vieni geriausių neurologijos ir migrenos specialistų šalyje. Daugelį metų aktyviai dėjau visas pastangas, kad įveikčiau migreną, bet jos buvo bergždžios. Bandžiau gydytis specializuotame stacionariame neurologijos centre, išėjau iš darbo, gyvenau paplūdimyje Kosta Rikoje, nes buvau praradusi paskutinę viltį gyventi be migrenos.“

Sekėjų skaičius socialiniuose tinkluose:

„Instagram“: 9000
„Twitter“: 3000

Prisijungti su Danielle:


Straipsnių autoriai Danielle Newport Fancher

Gyvenimas sergant lėtine migrena: 7 frazės, kurių nereikėtų sakyti sau pačiam

Danielle Newport Fancher
Skaityti daugiau

Trys kartai, kai slėpiau savo migreną nuo kitų žmonių

Danielle Newport Fancher
Skaityti daugiau

Kaip orų pokyčiai veikia mano migreną?

Danielle Newport Fancher
Skaityti daugiau

5 netikėti dalykai, sustiprinantys mano migrenos priepuolius

Danielle Newport Fancher
Skaityti daugiau

Keliavimas su migrena: ką reikia žinoti prieš iškeliaujant?

Danielle Newport Fancher
Skaityti daugiau