Esame jungtis tarp laboratorijų ir gamybos linijos

Gamybos mokslų ir technologijų padalinys atsakingas už kiekvieno Teva produkto technologinių ir gamybos procesų etapus. Norėdami sužinoti daugiau, kalbėjomės su pasaulinės komandos vadovėmis.

Kiekvienas Teva produktas turi savo gyvavimo ciklą, o kiekvienas gyvavimo ciklo etapas reikalauja atidaus valdymo. Čia ir dalyvauja sumani Gamybos mokslų ir technologijų padalinio komanda.

Gamybos mokslų ir technologijų padalinį sudaro pasaulinė ir vietinės komandos, veikiančios įvairiose Teva įmonėse visame pasaulyje. Gamybos mokslų ir technologijų padalinys atsako už kiekvieno gaminio technologinių ir gamybos procesų palaikymą nuo to momento, kai Tyrimų ir plėtros padalinys pristato vystomą produktą į Teva gamyklas ir vėliau. Ši komanda vykdo tokias operacijas, kaip nuolatinis procesų tobulinimas, naujų technologijų ir produktų diegimas, jų masto didinimas ir trikdžių šalinimas.

Lirona Šakof (Liron Shakoof), produktų optimizacijos vadovė, Tali Katav, pasaulinių technologijų vadovė ir Kerena Veis (Keren Weiss), veikliųjų medžiagų (API) gamybos ir tiekimo operacijų vyresnioji direktorė, sudaro labai solidžią moterų vadovaujamą pasaulinę Gamybos mokslų ir technologijų padalinio komandą Teva API gamybos segmente.

Apibūdindamos Gamybos mokslų ir technologijų padalinio komandų darbą, jos sako: „Mes kuriame stiprius ir konkurencingus produktus.“

Lironos, Tali ir Kerenos komandai iškelti trys pagrindiniai tikslai:

Technologinis meistriškumas: pagalba objektuose standartizuojant gamybos procesus, modernizavimas ir naujos technologijos.

Metodikų ir darbo būdų kūrimas ir tobulinimas.

Gebėjimų stiprinimas: užtikrinti, kad objektuose esančios Gamybos mokslų ir technologijų padalinio komandos turėtų reikiamų darbo įgūdžių ir visus eksperimentams reikalingus įrankius.

Gamybos mokslų ir technologijų padalinio komandą sudaro inžinieriai, chemikai ir analitikai, prireikus gebantys pagerinti produkto našumą ir efektyvumą, grąžinti jį į laboratoriją papildomiems tyrimams bei pristatyti pardavimui kokybišką produktą.

„Mes esame jungtis tarp laboratorijų ir gamybos linijos“, – sako Tali. „Bendradarbiaudama su Tyrimų ir plėtros komanda, Gamybos mokslų ir technologijų padalinio komanda identifikuoja produkto pagerinimo galimybes ir žino, kaip sumažinti jo gamybą tyrinėjimo stadijoje, o vėliau vėl padidinti gamybą, komerciniais tikslais.“

Lirona priduria: „Gamybos mokslų ir technologijų padalinys gamybos vietose padeda šalinti procesų trikdžius ir užtikrina, kad sprendimai būtų įgyvendinami dideliu mastu, ne tik laboratorijoje. Mes valdome kiekvieno produkto procesus ir vertiname atitiktis.“

„Trumpai tariant Gamybos mokslų ir technologijų padalinys dalyvauja visuose gamybos procesuose, teikia technines ir procesų ekspertizes. Tai apima nuolatinį produktų eksploatacinių savybių tobulinimą, technologinį palaikymą ir užtikrina, kad veikla vyktų teisingai pagal farmakopėjas“, – sako Kerena. „Gamybos mokslų ir technologijų padalinys visada bendradarbiauja su Kokybės ir reguliacinėmis komandomis, siekdamas užtikrinti efektyvų ir reikalavimus atitinkantį procesą.“

NPS-EE-00068

Dalintis šiuo puslapiu:

Galbūt jus taip pat domina...