Skip to main content

„Teva“ Lietuvos ligoninėms dovanoja potencialius vaistus COVID-19 gydymui

Vaistų gamintoja „Teva Baltics“ Lietuvos, Latvijos ir Estijos ligoninėms dovanoja hidroksichlorokvino sulfato tabletes, kurios yra potencialius vaistas COVID-19 gydymui. Įmonė dovanoja po 2400 tablečių kiekvienai Baltijos šaliai. Jas pristatyti ligoninėms padės didmeninės prekybos įmonė „Tamro“.

Hidroksichlorokvino sulfato tabletės vartojamos nuo maliarijos, raudonosios vilkligės ir reumatoidinio artrito, tačiau gali būti veiksmingos kovojant su COVID-19. Europos šalyse šis vaistas yra rekomenduojamas gydyti sergantiems COVID-19, sunkiems ir vidutiniškai sunkiems pacientams ir yra įtrauktas į prioritetinių vaistų sąrašą daugelyje šalių, įskaitant Baltijos šalis (atsižvelgiant į COVID-19 pandemiją).

„Lietuvos medikus netrukus pasieks hidroksichlorokvinas, kuris naudojamas kaip terapinio gydymo dalis nuo COVID-19. Šiuo metu šis vaistas yra intensyviai tiriamas, siekiant patvirtinti ankstesnius pavienius stebėjimus, kurie parodė vaisto veiksmingumą gydant koronaviruso infekciją“, – sako Agita Birnbauma, „Teva Baltics“ generalinė direktorė.

„Vos sužinojusi apie galimą hidroksichlorokvino naudą gydant COVID-19, „Teva“ įvertino poreikį ir prioriteto tvarka įsigijo reikalingų ingredientų, kad užtikrintų vaisto gamybą ir padidėjusių užsakymų poreikį. Didžiuojamės, kad tokiu būdu galime prisidėti kovoje su pandemija“, – teigia A. Birnbauma.

Kol koronaviruso infekcija vis dar plinta globaliai, „Teva“ siekia užtikrinti nenutrūkstamą vaistų tiekimą milijonams pacientų visame pasaulyje. Daugelio pasaulio šalių ligoninėms „Teva“, partnerių didmenininkų padedama, dovanoja milijonus COVID-19 gydymui naudingų vaistų.

Siekiant patenkinti skubiai išaugusį vaisto poreikį iki kovo 31 d. JAV buvo padovanota 6 milijonai tablečių, o per ateinantį mėnesį bus padovanota daugiau nei 10 milijonų.

Europos vaistų agentūra (EMA) ir JAV maisto ir vaistų administracijos agentūra (FDA) minėtą vaistą patvirtino maliarijos, raudonosios vilkligės ir reumatoidinio artrito gydymui. Šiuo metu vaistas yra tiriamas, siekiant nustatyti jo veiksmingumą koronaviruso gydymui.

„Teva“ skubiai peržiūrėjo visą gaminamų vaistų asortimentą, siekdama įvertinti kaip bendrovė gali prisidėti tiekdama kitus vaistus, siekiant atliepti išaugusius visuomenės sveikatos poreikius per COVID-19 krizę.

Apie „Teva“

„Teva“ įsipareigojusi tiekti kokybiškus vaistus siekiant gerinti pacientų sveikatą. Baltijos šalyse „Teva“ veikia ir komercinėje, ir gamybos srityse kaip vienas juridinis asmuo. Mes didžiuojamės ne tik tuo, kad esame didžiausias generinių vaistų gamintojas – kas dešimtas pacientas Baltijos šalyse gydomas receptiniais vaistais, kuriuos gamina „Teva“. Gaminame bei eksportuojame vaistus į daugiau nei 50 šalių, įskaitant ES, JAV ir Japoniją“, – sako Agita Birnbauma, „Teva Baltics“ generalinė direktorė.

Daugiau nei šimtmetį „Teva Pharmaceutical Industries Ltd.“ (NYSE ir TASE: TEVA) kuria ir gamina vaistus žmonių sveikatos gerinimui. „Teva“ yra pasaulinė generinių ir specializuotų vaistų lyderė, gaminanti daugiau nei 3500 produktų, kurie naudojami gydymui daugelyje terapinių sričių. Apie 200 milijonų žmonių visame pasaulyje kasdien vartoja „Teva“ vaistus, kuriais rūpinasi viena didžiausių ir sudėtingiausių vaistų pramonės tiekimo grandinių. Taip pat vykdome novatoriškus tyrimus, plėsdami specializuotų ir biologinių vaistų asortimentą. Sužinokite daugiau: www.tevapharm.com.

LI/GEN/20/0006

Dalintis šiuo puslapiu:

Galbūt jus taip pat domina...

 
Back to top button