Nustatytų standartų ir taisyklių laikymasis suteikia mums privilegiją gaminti vaistus

Kristina Mazela (Christina Mazzella), “Teva Global Operations” pasaulinės kokybės atitikties viceprezidentė, paaiškina, kodėl standartų ir taisyklių laikymasis yra tokia svarbi veiklos dalis, ir kalba apie Teva įsipareigojimus pacientams ir partneriams.

Kiekvienas, kuris dirba Tevoje, yra atsakingas už aukštų kokybės standartų laikymąsi. Norint tai pasiekti, nustatytų standartų ir taisyklių laikymasis turi lydėti mus visur. Tai Reguliacinių reikalavimų ir lūkesčių rinkinys, kuriuo privalome vadovautis, kad turėtume privilegiją gaminti gyvybę gelbstinčius ir palaikančius vaistus ir produktus.

Pasaulinė kokybės atitikties komanda, kuriai vadovauju, nuolat skatina kokybės nustatymo ir kokybės atitikties tobulinimo procesą, nustatydama kryptį per mūsų Kokybės valdymo sistemą bei mažindama riziką.

Laikydamiesi nustatytų reikalavimų viską darome tinkamai. Tai yra standartai, kuriuos privalome turėti, kad galėtume veikti. Standartai, kurių laikomės ir už kuriuos esame atsakingi, mums padeda užtikrinti, kad pagamintas vaistas ar gaminys kiekvieną kartą veiks tiksliai taip, kaip buvo numatyta. Siekdami sukurti šiuos standartus, mes vadovaujamės įvairių informacijos šaltinių gairėmis, tai yra reguliacinių agentūrų, pramonės grupių ir forumų, ir pritaikome mūsų Kokybės valdymo sistemai.

Mes laikomės aukščiausių standartų. Taip elgdamiesi galime nuolat tiekti aukštos kokybės vaistus ir gaminius, atitinkančius pacientų ir sveikatos priežiūros sistemų poreikius. Kiekvienas darbuotojas ir kiekviena funkcija atlieka svarbų vaidmenį išlaikant privilegiją gaminti vaistus ir produktus bei tiekti juos pacientams ir sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams.

Labai svarbu įdiegti tinkamą kultūrą. Tai skatina mūsų komandas nuolat atlikti darbus taip, kaip jie turėtų būti atliekami pagal mūsų standartus. Skatiname pasisakyti, jei kažkas vyksta ne taip ir bendradarbiauti su įvairiomis ekspertų komandomis norint pasiekti geriausių rezultatų. Tai daro įtaką darbo būdui ir mąstymui bei sukuria stipresnį ryšį su veikla bei rezultatu, kuris skirtas mūsų pacientams.

Kai galvoju apie Teva vertybes ir mūsų gaminamus produktus, man artima vertybė „Kad mūsų šeimos didžiuotųsi“. Kai dieną kažką veikiu, noriu žinoti, kad tai vertinga, kad kažką darau dėl to, kuris serga ir kuriam šio vaisto ar produkto reikia. Tai ir yra, kas mane motyvuoja ir kelia mano šeimai pasididžiavimą. 

Kokybė parodo, kad darbas atliekamas tinkamai, o siekiant kokybės taisyklių ir standartų laikymasis yra pagrindas, kuriuo remiamės. Vienas negali veikti be kito. Tik derinant kokybės standartus ir taisykles su jų laikymųsi, galima pasiekti norimų rezultatų.

NPS-EE-00068

Dalintis šiuo puslapiu:

Galbūt jus taip pat domina...