2017 m. socialinio poveikio ataskaitoje Teva pabrėžia pasiektus esminius orientyrus

Metinėje Teva socialinio poveikio ataskaitoje pabrėžiami pasiekimai, susiję su dviem esminėmis bendrovės iniciatyvomis: sveikų bendruomenių kūrimas ir atsakingo verslo vykdymas

Mūsų 2017 metų socialinio poveikio ataskaitoje atkreipiamas dėmesys į įsipareigojimą užtikrinti įmonės atsakomybę bei skaidrumą ir aprašomos pastangos prisidėti prie sveikų bendruomenių kūrimo būdais, kuriais gali remti verslas – vaistais, bendradarbiavimu, sveikatos iniciatyvomis ir inovatyviais moksliniais tyrimais. Ataskaitoje taip pat pristatomos šešios naujos bendrovės pozicijos ir strategijos, kuriose nustatyti bendrovės įsipareigojimai, susiję su piniginėmis aukomis, žmogaus teisėmis, įvairove ir įtrauktimi, sveikata ir sauga darbe, aplinka ir atsparumu antimikrobinėms medžiagoms.

"Nuo tada, kai prieš metus prisijungiau prie bendrovės, mane visą laiką motyvavo galimybė gerinti sveikatos skatinimo veiklą. Norėdami ir toliau teikti vertę savo verslui, suinteresuotiesiems subjektams bei visuomenei, turime veikti kaip etiška ilgalaikė įmonė, – sako Kare Schultzas, bendrovės Teva prezidentas ir generalinis direktorius. – Socialinis poveikis iš esmės integruotas į mūsų prekės ženklą, nes Teva unikaliai pozicionuojasi kaip bendrovė, siekianti gerinti sveikatą siūlydama prieinamus gydymo būdus milijonams pasaulio žmonių."

Teva taip pat nurodė pažangą, kurią padarė parašų rinkimo iniciatyvoje, skirtoje neužkrečiamųjų ligų keliamiems iššūkiams spręsti. Nepriklausomoje tyrimo ataskaitoje Multiple Chronic Conditions: The Global State, in 2017 (Daugybinės lėtinės ligos. Pasaulinė padėtis 2017 m.) Teva atskleidė daugybinių lėtinių ligų (DLL) sprendimus. Ataskaitoje kiekybiškai įvertinti sveikatos, ekonominiai ir asmeniniai daugybinėmis lėtinėmis ligomis sergančių pacientų iššūkiai ir našta bendruomenėms bei sistemoms.

"Mes ir toliau koncentruojamės į įsipareigojimus pacientams, globėjams ir bendruomenėms, užtikrindami bendravimo su jais nuoseklumą. Tai yra pagrindinis mūsų socialinio poveikio pastangų elementas, – teigia Iris Beck-Codner, Teva pasaulinio prekės ženklo ir ryšių viceprezidentė. – Ši veikla vainikuoja mūsų naują prekės ženklo pažadą – suteikti žmonėms galimybę gyventi geresnį gyvenimą – ir palaiko mūsų tikslą padaryti pasaulį sveikesnį."

Bendradarbiavimas su sveikomis bendruomenėmis

Siekdama prisidėti prie sveikų bendruomenių, 2017 metais Teva į mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą investavo 1,8 mlrd. dolerių, daugiau nei 25 šalyse piniginėms aukoms, pagalbai pacientams ir bendruomenės įtraukimui skyrė 82,3 mln. dolerių, daugiau nei 350,000 USD finansavo mokslinius genetinių ligų ir autizmo tyrimus. Papildomų pastangų buvo skirta 80 pacientų programų 38 šalyse palaikyti, per jas pasiekta daugiau nei 300,000 žmonių ir į iniciatyvą "Improving Health Global Patient Advocacy Dialogue" sukviesta 17 pacientų grupių. Be to, Teva sušaukė pasaulinius sveikatos lyderius į diskusiją apie daugybines lėtines ligas Pasaulio ekonomikos forumo tvarios plėtros poveikio aukščiausio lygio susitikime.

Atsakingo verslo vykdymas

Teva verslą vykdo sąžiningai. Ji skyrė 120 mln. USD pasaulinei kovos su vaistų falsifikavimu programai, kuria siekiama 38 gamybos įmonėse apsaugoti vaistus nuo falsifikavimo dar prieš įsigaliojant numatomiems reglamentavimo pokyčiams, ir 20,3 mln. USD investicijų efektyvaus energijos vartojimo projektams, kurių rezultatas – metinis elektros vartojimo sumažinimas, sumažinant šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį 16,700 tonų.

Carlo de Notaristefanis, Teva pasaulinių operacijų vykdomasis viceprezidentas, sako: "Teva įtvirtinta atsakinga verslo ir gamybos praktika. Tai apima skaidrumą ir atitiktį vykdant mūsų operacijas, aplinkos apsaugą ir mūsų darbuotojų ir vietų, kurias vadiname namais, rėmimą, taip pat – pastangas pagerinti pacientų gyvenimą ir sveikatos priežiūros prieinamumą dirbant kartu su įvairių sektorių partneriais."

Daugiau apie Teva socialinio poveikio pastangas rasite internete adresu: 
https://www.tevapharm.com/our-impact/.

Dalintis šiuo puslapiu:

Galbūt jus taip pat domina...